PFSA: Ekonomske osnove države i prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Alermanjo"]
Sirite dezinformacije !
Nije onda integralno,ako padnes u februaru. Imas jos jednu sansu, juni /juli ( kad stave ispitne rokove ), da pokusas 3ecu parcijalu. Svaki put je parcijalno. I ako tu padnes,tek u septembru integralno.
Nikolajeva je tako rekla na vjezbama jedno hiljadu puta.
A sto se tice knjige, rekla je isto da ne ucimo samo pitanja,nego i knjigu,mada pitanja vecinom sve obuhvataju.. al posto je bila izmjena na prvoj parcijali,tako ce biti i na drugoj.
[/quote]

Kolega za svaki predmet je drugacije

Rekao je za DPR ako padnemo II parc. da odmah idemo integralno i da nam se gubi I parc.

Toliko o tome ko siri dezinformacije ;)

A za ekonomiju je rekla da imamo 2 izlaska na II parc. pa onda 3 put idemo integralno

Za soc. je drugo ;)
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="Amcho"]
[quote="Alermanjo"]
Sirite dezinformacije !
Nije onda integralno,ako padnes u februaru. Imas jos jednu sansu, juni /juli ( kad stave ispitne rokove ), da pokusas 3ecu parcijalu. Svaki put je parcijalno. I ako tu padnes,tek u septembru integralno.
Nikolajeva je tako rekla na vjezbama jedno hiljadu puta.
A sto se tice knjige, rekla je isto da ne ucimo samo pitanja,nego i knjigu,mada pitanja vecinom sve obuhvataju.. al posto je bila izmjena na prvoj parcijali,tako ce biti i na drugoj.
[/quote]

Kolega za svaki predmet je drugacije

Rekao je za DPR ako padnemo II parc. da odmah idemo integralno i da nam se gubi I parc.

Toliko o tome ko siri dezinformacije ;)

A za ekonomiju je rekla da imamo 2 izlaska na II parc. pa onda 3 put idemo integralno

Za soc. je drugo ;)
[/quote] ew ovako interesuje me koliko cemo radit ovu drugu parc jel 30 min il 45 min svi govore da je ass rekla da je 30
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="adi"]
[quote="Amcho"]
[quote="Alermanjo"]
Sirite dezinformacije !
Nije onda integralno,ako padnes u februaru. Imas jos jednu sansu, juni /juli ( kad stave ispitne rokove ), da pokusas 3ecu parcijalu. Svaki put je parcijalno. I ako tu padnes,tek u septembru integralno.
Nikolajeva je tako rekla na vjezbama jedno hiljadu puta.
A sto se tice knjige, rekla je isto da ne ucimo samo pitanja,nego i knjigu,mada pitanja vecinom sve obuhvataju.. al posto je bila izmjena na prvoj parcijali,tako ce biti i na drugoj.
[/quote]

Kolega za svaki predmet je drugacije

30 min se radi parciajla....tih 15 minuta je dok nam objasni podijeli radove i to:)

Rekao je za DPR ako padnemo II parc. da odmah idemo integralno i da nam se gubi I parc.

Toliko o tome ko siri dezinformacije ;)

A za ekonomiju je rekla da imamo 2 izlaska na II parc. pa onda 3 put idemo integralno

Za soc. je drugo ;)
[/quote] ew ovako interesuje me koliko cemo radit ovu drugu parc jel 30 min il 45 min svi govore da je ass rekla da je 30
[/quote]
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

zna li netko kako izgleda usmeni kod Bajre kako pita, i tako to :=)
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Po Bolonji nema usmenih,izuzev Rima,koliko sam ja upucen.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Alermanjo"]
Po Bolonji nema usmenih,izuzev Rima,koliko sam ja upucen.
[/quote]
Ma moze se odg usmeno i sociologija i metodologija (sto ovisi od dobre volje profesora), struktura prava, uvod u drzavu i kriminologija.
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="alenko_sa"]
[quote="Alermanjo"]
Po Bolonji nema usmenih,izuzev Rima,koliko sam ja upucen.
[/quote]
Ma moze se odg usmeno i sociologija i metodologija (sto ovisi od dobre volje profesora), struktura prava, uvod u drzavu i kriminologija.
[/quote]

Tako je moglo prije...Međutim, mislim da je došlo do promjena od ove godine, prve generacije "pravih Bolonjaca" ;)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="_AMYCOSA_"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Alermanjo"]
Po Bolonji nema usmenih,izuzev Rima,koliko sam ja upucen.
[/quote]
Ma moze se odg usmeno i sociologija i metodologija (sto ovisi od dobre volje profesora), struktura prava, uvod u drzavu i kriminologija.
[/quote]

Tako je moglo prije...Međutim, mislim da je došlo do promjena od ove godine, prve generacije "pravih Bolonjaca" ;)
[/quote]
Mah, nista ovo nije ok. A mi smo neka grupa hibridnih bolonjaca. Ni na nebu, ni na zemlji!!!! :D
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

imal ko da je bio na zadnjim vjezbama?jel ass davala kakve upute?
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Kolege, nisam bio odavno na faxu, pa me interesuje u koliko sati je II Parcijala, slova L-R? Thx in advance :)
Post Reply

Return to “I godina”