PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
JasnaB
Posts: 250
Joined: 31 May 2009, 21:41

Navodno je profesorica na zadnjim predavanjima rekla da su, uz onih 7, i teritorijalno more i slobode otvorenog more bitna pitanja... :c053: :nervoza:
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

Ja bih vas stvarno zamolila da o stvarima kao sto je mijenjanje grupe , ne pisete po forumu. Svi profesori citaju forum i niko ne zeli zbog toga da pored cijelog haosa oko ispita jos bude provjeravan , index,slika,je li tvoj index,gdje si sjedio,koja je to grupa,jesu li to pitanja te grupe,jesi li radio dobivenu grupu...
Dara
Posts: 149
Joined: 22 Nov 2010, 23:29

a imaju li dvije demonstaratorice ili jedna iz ovog predmeta?
Last edited by Dara on 18 Apr 2012, 22:43, edited 1 time in total.
Nermica
Posts: 545
Joined: 12 Sep 2009, 16:14

2
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

uz (ne)duzno postovanje , ovde ima dosta  :cenzura: kolega koje bih , bas kao sto je i kolegica jazzmina napisala , zamolio da ne pisu svasta po tem...

Izbjegavajte nesporazume i pišite u prijateljskom tonu.
Last edited by Dorian.Gray on 18 Apr 2012, 22:42, edited 1 time in total.
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Dragi kolega jel vi znate sta znaci uopste rijec  :cenzura:?
A i nema potrebe da se derete.

Nego, ja se izvinjavam ako sam pitala nesto sto nisam smjela.
Last edited by Julie on 18 Apr 2012, 22:43, edited 1 time in total.
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

nisam mislio direktno na tebe
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Ja sam naprosto odusevljena cinjenicom da smo mi u zadnjoj grupi radili krace.
PO zlu ja sam dobila pitanja drzavne granice i Hag.

Iz Haga sam stigla napisati prvi dio tj. ostala medjunarodna sudska tijela. A Hag sam stigla tek toliko da napisem sve podnaslove i za svaki recenicu-dvije maximalno.

Ne vidim kojom logikom covjek moze stici da napise za onako kratko vremena i Hag i drugu lekciju...

Nego, ima li neko da zna koje su sanse da bar dobijem 6 s obzirom da sam uradila kako sam uradila :(
Balerina
Posts: 28
Joined: 20 Apr 2011, 13:56

Hej, ima li neko iskustva ili da zna, pravi li prof. problem ako se zaboravi broj indexa upisati? Kako ce objaviti osobu koja nema broj indexa na testu? Ili...
lila928
Posts: 28
Joined: 31 Oct 2011, 19:46

[quote="Julie"]
Ja sam naprosto odusevljena cinjenicom da smo mi u zadnjoj grupi radili krace.
PO zlu ja sam dobila pitanja drzavne granice i Hag.

Iz Haga sam stigla napisati prvi dio tj. ostala medjunarodna sudska tijela. A Hag sam stigla tek toliko da napisem sve podnaslove i za svaki recenicu-dvije maximalno.

Ne vidim kojom logikom covjek moze stici da napise za onako kratko vremena i Hag i drugu lekciju...

Nego, ima li neko da zna koje su sanse da bar dobijem 6 s obzirom da sam uradila kako sam uradila :(
[/quote]
hahhahhahha barem nisi izmisljala naslove kao ja ahhahaha :D ne znam, ali sam cula neku djevojku da nije stigla sve da napise i da je dodala samo podnaslove koje nije stigla uraditi i da joj je priznala....eh sada koliko tu ima istine ne znam :zamisljen:
meni samo nije jasno zasto mi ukrasavamo bojama te nesretne podnaslove kada nam je rukopis :h055: meni je moj rad izgledao kao da su papir, olovka i markeri uletjeli u centrifugu :| daj boze da ista bude mogla procitati :nervoza:
Post Reply

Return to “III godina”