PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

Ispit je prekosutra, a niko ne zna tačan termin, nevjerovatno, ali postoje 2 mogućnosti,

1. Da je ispit u 8.00 (termin predavanja)
2. Da je ispit u 11.00 (vježbe)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Damir89"]
Ispit je prekosutra, a niko ne zna tačan termin, nevjerovatno, ali postoje 2 mogućnosti,

1. Da je ispit u 8.00 (termin predavanja)
2. Da je ispit u 11.00 (vježbe)


[/quote]
Svasta, izgleda da nam jedino ostaje da odemo tamo u osam sati i cekamo. (Ako bude u osam, dobro jest, ako ne onda valja cekati do jedan sat :S ) Ja sam po pravilu druga smjena, sto znaci da radim oko 15. sati (Ako cemo ici tim fazonom !! )
bolic89
Posts: 48
Joined: 07 Oct 2009, 19:56

postavila je obavjestenje za redovni termin 28.,al za cetvrtak nema nista
:(
pravnica89
Posts: 87
Joined: 03 Oct 2009, 18:27

Pa bilo bi logično da je u 9 sati, ako je na isss-u tako, bez obzira na datum, jer drugih obavještenja nema... :kava:
JasnaB
Posts: 250
Joined: 31 May 2009, 21:41

Ljudi, dajte da posaljemo mail asistentici, sto da dolazimo tako rano i cekamo cijeli dan ukoliko ne bude u 8 ili 9?! Mogu li moderatori poslati mail u ime stranice? Ako ne, ja cu, vec sam joj poslala mail ,u vezi sa prijavom ispita, u subotu i odgovorila je u ponedjeljak. Ako posaljemo danas, mogli bi imati srece da sutra odgovori.

Pa eto...
pravnica89
Posts: 87
Joined: 03 Oct 2009, 18:27

[quote="JasnaB"]
Ljudi, dajte da posaljemo mail asistentici, sto da dolazimo tako rano i cekamo cijeli dan ukoliko ne bude u 8 ili 9?! Mogu li moderatori poslati mail u ime stranice? Ako ne, ja cu, vec sam joj poslala mail ,u vezi sa prijavom ispita, u subotu i odgovorila je u ponedjeljak. Ako posaljemo danas, mogli bi imati srece da sutra odgovori.

Pa eto...
[/quote]
Samo šalji, podržavamo te :f055:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="pravnica89"]
[quote="JasnaB"]
Ljudi, dajte da posaljemo mail asistentici, sto da dolazimo tako rano i cekamo cijeli dan ukoliko ne bude u 8 ili 9?! Mogu li moderatori poslati mail u ime stranice? Ako ne, ja cu, vec sam joj poslala mail ,u vezi sa prijavom ispita, u subotu i odgovorila je u ponedjeljak. Ako posaljemo danas, mogli bi imati srece da sutra odgovori.

Pa eto...
[/quote]
Samo šalji, podržavamo te :f055:
[/quote]
Heeee  :mrgreen: "Hajd ti prvi, ja cu poslije tebe"
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Poslat ću ja e-mail ispred stranice, nije nikakav problem. Nek' mi neko na PM kaže šta tačno da pitam. Izvinjavam se, ali nisam u toku.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Ja sam poslala asistentici mail danas oko 16h ali mi još uvijek ništa nije odgovorila....ako bude odmah ću obavijestiti.. ;)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Nissy"]
Ja sam poslala asistentici mail danas oko 16h ali mi još uvijek ništa nije odgovorila....ako bude odmah ću obavijestiti.. ;)
[/quote]

Poslao sam i ja ispred portala. Nadam se da će odgovoriti sutra, pa da vas obavijestim.
Post Reply

Return to “II godina”