Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
bhfanaticos
Posts: 12
Joined: 13 Sep 2009, 15:10

index sam predao krajem novembra radi upisa i nisam jos nikad ni otisao po njega,hoce li mi praviti tete sa studentske kakve probleme zbog toga ?  :)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Nece, mozes ga drzati i 5 godina ako hoces  tamo :D

I ti si cekao da ga urade, nek i oni sacekaju dok podignes :)
studenat
Posts: 9
Joined: 23 Sep 2010, 00:06

Interesuje me da li je iko ko je diplomirao unazad mjesec dva dobio uvjerenje o diplmiranju.Diplomirao sam pocetkom decembra i jos uvijek cekam  uvjerenje, a  "ljubazne" gospodje iz studentske joj ne znaju reci kada ce biti gotovo. Pa me interesuje da li je iko u zadnjih mijesec dana dobio uvjerenje i koliko je cekao. Hvala
Burner
Posts: 57
Joined: 19 Oct 2010, 14:46

[quote="studenat"]
Interesuje me da li je iko ko je diplomirao unazad mjesec dva dobio uvjerenje o diplmiranju.Diplomirao sam pocetkom decembra i jos uvijek cekam  uvjerenje, a  "ljubazne" gospodje iz studentske joj ne znaju reci kada ce biti gotovo. Pa me interesuje da li je iko u zadnjih mijesec dana dobio uvjerenje i koliko je cekao. Hvala
[/quote]  Kolega i mene isti problem muci,diplomirao sam 23.12 i jos uvijek nisam dobio uvjerenje,a rekli su da ce biti gotovo za 10 dana...Interesuje me samo kako gospoda sa studentske ne mogu imati bar malo postovanja i izaci u susret diplomantima,jer ima studenata kojima posao zavisi od tog uvjerenja,svaki dan je bitan..ali na ovom fakultetu(odnosno cirkusu) vise me nista ne moze iznenaditi..sutra idem do dekanata i necu biti nimalo ljubazan..pozz :@
elbahatee
Posts: 29
Joined: 08 Oct 2009, 10:18

[quote="studenat"]
Interesuje me da li je iko ko je diplomirao unazad mjesec dva dobio uvjerenje o diplmiranju.Diplomirao sam pocetkom decembra i jos uvijek cekam  uvjerenje, a  "ljubazne" gospodje iz studentske joj ne znaju reci kada ce biti gotovo. Pa me interesuje da li je iko u zadnjih mijesec dana dobio uvjerenje i koliko je cekao. Hvala
[/quote]

Isti slucaj i kod mene. Zovem ih svaki dan i tek jucer mi kazu kako su clanovi "Komisije" koja treba da rijesi sve oko uvjerenja, zapravo, bili na odmoru pa kao nisu imali vremena.

Kolega Burner, izvjesti nas kako je proslo :)
Last edited by elbahatee on 13 Jan 2011, 19:33, edited 1 time in total.
studenat
Posts: 9
Joined: 23 Sep 2010, 00:06

Ma predpostavio sam da je to u pitanju, produzeni praznici. Valjda ce biti do kraja januara.

Edit: Ispravljen citat.
Last edited by studenat on 13 Jan 2011, 22:59, edited 1 time in total.
elbahatee
Posts: 29
Joined: 08 Oct 2009, 10:18

Zakon o visokom obrazovanju Kantona Sarajevo

http://portal.monks.ba/start/LinkClick. ... d&tabid=73

Član 76.
(6) Uvjerenje o diplomiranju izdaje se u roku od sedam dana od dana završetka ciklusa studija i važi do izdavanja dokumenata iz st. (2) i (3) ovog člana.

Toliko o postivanju propisa :)
studenat
Posts: 9
Joined: 23 Sep 2010, 00:06

A da mi malo dekana posjetimo?

Ima li iko e mail prof. Petrovica?
Last edited by studenat on 14 Jan 2011, 13:50, edited 1 time in total.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Prof. dr Borislav Petrović, vanredni profesor na predmetu "Krivično pravo",
e-mail: b.petrovic@pfsa.unsa.ba



http://epravo.ba/http://studomat. ... ic.php?t=5 ---> Svi e-mailovi ;)
Burner
Posts: 57
Joined: 19 Oct 2010, 14:46

ljudi ima li sta novo??je li kome gotovo uvjerenje??meni jos nije..  ;( ;(pozz
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”