PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Tyler Durden
Posts: 47
Joined: 18 Sep 2012, 17:57

Budu li ikad na ispitu Lok, Ruso, Hobs, de Spinoza...? U knjizi se koliko sam primjetio samo spominju, nema nekih detaljnijih obrada, nisu im posvećena zasebna poglavlja...
tomato24
Posts: 356
Joined: 10 Jan 2012, 14:35

prosle godine kod saltage se nisu pojavljivali ali sada je sve moguce, obrati paznju na hobsa i rusoa imas ih u skripti 2  :d055: ipak je to novi vijek ...
Tyler Durden
Posts: 47
Joined: 18 Sep 2012, 17:57

[quote="tomato24"]
prosle godine kod saltage se nisu pojavljivali ali sada je sve moguce, obrati paznju na hobsa i rusoa imas ih u skripti 2  :d055: ipak je to novi vijek ...
[/quote]
Hvala  :d055:
black_swan
Posts: 39
Joined: 12 Sep 2012, 21:09

Moze li neko napisati od koje do koje se stranice uci iz skripte?
tomato24
Posts: 356
Joined: 10 Jan 2012, 14:35

ucis od predmeta soc do njemacke klasicne filozofije ukljucujuci i nju....s tim sto preskaces metode u soc i Pruscaka i Prozorca ...
mahiii53
Posts: 114
Joined: 01 Nov 2012, 23:28

Koji  socijolozi često budu na 1 parcijali ?  Nemojte samo napisati "odgovor na prethodnim stranicama",  jer  stvarno ima previše da se čita... hvala  unaprijed. :)
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Pa vidiš možda i mi sad moramo pročitati previše stranica da odgovorimo, rijetko ko će se sjetiti šta mu je došlo na parcijali prije godinu dana, tako da imajte malo obzira, to je sekund posla :D

nema koji budu često, za prvu parcijalu ih nema puno Platon, Aristotel, Al Farabi, Mor, Akvinski, Makijaveli, Boden, zaboravila sam sad ko spada u Njemačku filozofiju, ugl. svi vam oni mogu doći.. ne mora značiti ako su nama bili lupam Platon, Mor i građansko društvo da i vama bude, uostalom dvije su ja mislim grupe na ispitu i nijednoj grupi prezimena nije bio isti test koliko se ja sjećam,  tako da ništa ne preskačite :D
tomato24
Posts: 356
Joined: 10 Jan 2012, 14:35

velika je mogucnost da dodje i hegel ili kant... za fihtea i nisam bas siguran jer rijetko je i na integralnom dolazio ;) aa dosta puta  je bio i makijaveli ;) sretno svima, imate jos jedan dan ;)
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Ee jest jest, Hegel i Kant su Njemačka, a Kant je znao doći.
Post Reply

Return to “I godina”