PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
YoDona
Posts: 312
Joined: 12 Sep 2009, 10:00

[quote="Eborg"]
@YoDona: Koji su to profesori sa III godine dozvoljavali polaganje njihovih predmeta bez čišćenja svih predmeta sa prethodne godine?
[/quote]
izborni kod profesora Lucica-Klasicni pravni tekstovi, s tim da nisam izasla na zavrsni ispit ,nego kroz aktivnost kao i 90% studenata na tom predmetu ,polozila ispit i nas nekoliko nije upisalo ocjenu u index,a drugi je Medjunarodno krivicno i to je bio predrok. ja sam se obratila licno ass. i objasnila situaciju i dozvolila mi je da izadjem na predrok bez ociscene druge godine.
Last edited by YoDona on 01 Oct 2010, 20:57, edited 1 time in total.
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Kasnije se onda samo upišu te ocjene, na parcijalama se položi gradivo?
YoDona
Posts: 312
Joined: 12 Sep 2009, 10:00

ne znam je li pitanje upuceno meni?. ali evo, profesor Lucic kada je upisivao ocjene ostalim studentima uzeo je i moj index,ali sam ga zamolila da ne upisuje jer na studentskoj onda nastane frka,jer nisam zavrsila ustavno bila i onda je rekao da cim zavrsim ustavno dodjem da upisem ocjenu iz izbornog. s MKP ista stvar. samo ovo nisu bile parcijale,nego predrok 
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

OK, hvala!  :d055:
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Da li ce se pomjeriti ovjera semestra do kraja mjeseca posto je mjp pomjereno za 4.i dok budu rezultati pa upis nece se stici sve zavrsit do 15?
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Produžen je rok za upis.
zdravko_l
Posts: 108
Joined: 21 May 2009, 19:53

[quote="Dama Pikova"]
Produžen je rok za upis.
[/quote]

do kada je produzen ?
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

3. Zahtjev za pomjeranje roka upisa u narednu akademsku godinu je odobren (dok se ne riješe pitanja plaćanja školarine)
Kao što vidiš ne piše datum do kada.
Umirdanjo
Posts: 85
Joined: 03 Aug 2009, 19:03

moze li mi neko molim vas reci da li ima neki rok do kojeg se ocjena moze upisati..ispit sam polozio u februaru,danas sam otisao kod profesora na konsultacije i rekao mi je da mi nece upisati ocjenu.Da li ima neki zakon po kojem on ima pravo da mi ne upise..i na iss mi je ocjena upisana,a pored toga ima jos jedan rok za upis ocjena,ako to ista znaci... :nervoza:
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

koja glupost, kad prof. Engleskog moze upisati ocjenu jos od prosle godine sto on ne bi, ista su pravila za sve. To on jednostavno ne zeli, budi uporan, valjda ce se isplatiti  :moli:
Post Reply

Return to “III godina”