PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
zann
Posts: 350
Joined: 07 Mar 2011, 13:26

pa kad je onda nova bolonja,pismeno :S
FuGiTiVe
Posts: 284
Joined: 19 Sep 2011, 11:16

pa kad je i zakazan redovan termin vjerovatno, 04.06. :)
Leonardo DiCaprio
Posts: 2
Joined: 23 Apr 2012, 23:35

nema me na spisku a aktivno sam ucestvovao na vjezbama, s tim da zadnej vjezbe u utorak nisam bio. da li mogu poslati mail asistentici, pomoc???
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

mene ima na spisku,a nisam bila aktivna,ponovac,ima vas vjrovatno vise takvih,sta cete vi uraditi?
Leonardo DiCaprio
Posts: 2
Joined: 23 Apr 2012, 23:35

i ja sam ponovac, izasao sam na spisku za onaj test i radio sam ga, jedino sto nisma bio na zadnjim vjezbama i nema me na spisku sta je razlog nisam siguran ali ako se samostalno prijavljivalo da li ta opcija vazi jos i do kad?
bobo
Posts: 104
Joined: 16 Oct 2009, 15:46

jao cuj sada 02.06. ispit za staru bolonju...uzas...a mislila sam za vikend jos ponoviti..joj hocu li ikada poloziti ovo????!!!!! informacija o ovom, gore navednom terminu je tačna, ne?
Smurfette
Posts: 238
Joined: 21 Sep 2011, 11:11

Imal iko da je poslao mail Muji i dobio fino odg da je prihvacena prijava a nema ga na spisku? Koliko vidim ima...ja sam Muji poslal mail....msm redovan sam student, prvi put upisana, nekoliko puta nisam bila i nemam aktivnosti, ali nije valjda da zbog toga necemo moci izaci?
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Ovo piše na stranici USP-a na facebook-u:

"...Samo da dodam - ako se neko od ponovaca nalazi na spisku a zna da nema aktivnosti, nema pravo na usmeni i radi se o gresci.. Zato, bolje da ne gube pismeni rok. Isto tako ako neko smatra da bi trebao biti na spisku a nije, rok za prijavu je istekao 22.maja.... Ovo cisto da preduhitrim mailove koji mi stizu trenutno" 
Smurfette
Posts: 238
Joined: 21 Sep 2011, 11:11

Ja sam prijavu poslala u roku, i dobila odgovor da je prihvacena, zato sam sad poslala mail Muji i asistentici da vidim zasto me nema na spisku.....jer ondje samo koliko mogu skontati stoji da ponavljaci moraju imati aktivnost i da oni i prvi put upisani imaju pravo izaci....a ako je problem sto nekoliko puta nismo bili ako smo redovan, nezz stvarno???!!! Zasto nisu odmah rekli mora se dolaziti bas stalno i biti aktivan ako zelite na usmeni...
Canim
Posts: 29
Joined: 20 Feb 2011, 16:19

Na oglasnoj ploči na faxu stoji da je pismeni ispit 4.6. u 17 h, nigdje ne piše da je sad u subotu...
Post Reply

Return to “II godina”