PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
elm@
Posts: 258
Joined: 03 May 2011, 19:15

oprosti ako je nepristojno da te pitam ali meni je u glavi ostalo da vanredni nemaju pravo ni na tu od 33 km već samo na radnički kupon pošto se kao pretpostavlja da vanredni i studiraju i rade.koja je to od 33km koju ti koristiš
kaja
Posts: 198
Joined: 15 Feb 2010, 16:06

Ma nije nista nepristojno pitati. Koristim studentsku iskaznicu i mjesecno placam 33 KM. I na takvu iskaznicu su svi studenti imali pravo prije uvodjenja godisnje karte od 50 KM, zato sam i rekao da je to bila diskriminacija nas vanrednih, ali bilo pa proslo (H)
elm@
Posts: 258
Joined: 03 May 2011, 19:15

tu iskaznicu si tražio preko studentske službe ili?
naddaa
Posts: 173
Joined: 09 Mar 2011, 23:55

jao ljudi hocemo li mi studenti i dalje sjediti i cekati da nam podignu cjene svega zivoga ovo je stvarno previse sa ovim studentskim kuponima nemam rjeci nakrali se onih 50 maraka godisnje.pa im nije bilo dovoljno pa sad udari opet po jadnim studentima hajmo im 30 KMmjesecno dignut,da mnam dignu i na 100KM mi bi samo i dalje sjedili i sutili
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

a u SP se uvale na "pozicije" vjecni studenti kojima je sve u zivotu to sto su u Parlamentu, svako ih moze zezati kako hoce,a preko njih i nas!
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

dragi moji , hoce li aBd izaci ovaj izborni da se prijavi na isss-u .. sve sam ispite prijavila ali izbornog nema , prodje april xD
blanco
Posts: 142
Joined: 29 Sep 2009, 12:58

znali netko koje sve predmete mozemo polagati u septembru?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Berich

Draga naša  :mrgreen: , kako sam ja razumio ni ove godine ništa od prijave izbornog preko ISSS vec cemo na ispit izbornog predmeta morati doci sa zelenom prijavnicom . ;) Zato smo se valjda morali i prijavljivati kod asistenata. :h055:


@Blanco

Septembar je takozvani "Popravni" rok tako da cemo moci polagati sve predmete. :mig:
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

[quote="Amcho"]
@Berich

Draga naša  :mrgreen: , kako sam ja razumio ni ove godine ništa od prijave izbornog preko ISSS vec cemo na ispit izbornog predmeta morati doci sa zelenom prijavnicom . ;) Zato smo se valjda morali i prijavljivati kod asistenata. :h055:

[/quote]
Hvala Amchić uvijek si spas , ja bih dosla bez icega :-*
zann
Posts: 350
Joined: 07 Mar 2011, 13:26

kako je krenulo uopste nece izborni ulazit u prosjek,a moracemo ga poloziti hahhaha
Post Reply

Return to “II godina”