PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
jagodica
Posts: 212
Joined: 19 Nov 2010, 20:39

Je li neko "provjereno" zna moze li se KPP II poloziti po ovoj skripti koja je u dokumentima...samo 33 str. ima pa mi nekako malo??!  :zamisljen:
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

bolja ti je ona od 59 str.i moze se po njoj poloziti a i prelistaj malo prijasnje komentare i skupi ona pitanja sto su raja pisala (sto su im dolazila na predhodnim rokovima) jer se ponavljaju..meni npr su dosla skoro sva ista pitanja..

sorrry ucini mi se da si napisala za KPP I..
Last edited by amra 1 on 05 Feb 2012, 21:38, edited 1 time in total.
sen20
Posts: 91
Joined: 24 Jan 2010, 17:58

[quote="bEX"]
evo sad izaslo da je kpp1 22.02 u 08.30 . sad da li je ostalo usmeno ili je ponovo pismeno ne znam ,ne pise....
[/quote]
Ma 100% je usmeno....Samo je datum promjenjen,nema svrhe opet naglašavat isto tj. da je usmeno ;)
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

Kako sad to da je 100% usmeno? Ne vidim uopce osnova za takvu izjavu. Bilo je pismeno na 1. terminu, ne vidim zasto ne bi bilo i sada... Svakako je receno da ispiti trebaju biti pismeni.

Molim vas da ne pisete nesto u sto niste zaista 100% sigurni, jer onda nastane pometnja. I na temi EU je slicno, a cista dezinformacija jer sam bila na faxu i vidjela obavjestenje za 17.01, a ne 17.02.

Nije nigdje bilo naglaseno da je usmeno.

Sorry, ali sam zaista ovo morala napisati.
gohan
Posts: 83
Joined: 09 Sep 2009, 01:58

Kolegice ocito niste dovoljno informisani...samo je jedna ili dvije grupe pismeno radila koliko ja znam...a svi ostali su imali usmeno jer sam jedan od onih koji je izlazio usmeno....znaci skoro cijeli dan imali smo ispit usmeno...a pise i na vratima kabineta da je ispit 10 02 usmeno...tako da ce najvjerovatnije ostati usmeno i dalje...
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Koliko ja znam, KPP I ako o tome pricamo, su na prvom roku usmeno polagali samo mi kojima je bio ostao III dio i oni koji obnavljaju, svi ostali su radili pismeno.
Kako ce biti sada ne znam.

Ali da, cijeli dan jeste trajalo usmeno ispitivanje.
gohan
Posts: 83
Joined: 09 Sep 2009, 01:58

tako je bilo predviđeno...e sad kad sam dosao na ispit u svoj termin bilo je dosta raje koji su jos izlazili tako da je moja grupa dosla tek kasnije...ne znam da li je bilo raje koja je osim nas koji obnavljaju i i treceg dijela izlazila usmeno...mislim da nije bilo..
sen20
Posts: 91
Joined: 24 Jan 2010, 17:58

[quote="Fancy"]
Kako sad to da je 100% usmeno? Ne vidim uopce osnova za takvu izjavu. Bilo je pismeno na 1. terminu, ne vidim zasto ne bi bilo i sada... Svakako je receno da ispiti trebaju biti pismeni.

Molim vas da ne pisete nesto u sto niste zaista 100% sigurni, jer onda nastane pometnja. I na temi EU je slicno, a cista dezinformacija jer sam bila na faxu i vidjela obavjestenje za 17.01, a ne 17.02.

Nije nigdje bilo naglaseno da je usmeno.

Sorry, ali sam zaista ovo morala napisati.
[/quote]
Sorry vi  kolegice al prvo se vi inforimisite . . . "Sudite" necemu a niste upuceni nikako . . .
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

mislim da je ispit bio zakazan u razlicite sate prema statusu studenta  tako su vanredni bili zakazani za 14.30 h ako se ne varam a pitala sam i ass da vanredni dodju poslije 17.00 h rekla je da nije problem eh kako ce sad biti ne znam ali nema sanse da dodjem na ispit u 08.30  ;(
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

[quote="sen20"]
Sorry vi  kolegice al prvo se vi inforimisite . . . "Sudite" necemu a niste upuceni nikako . . .
[/quote]

Molim Vas kolega da  procitate post iznad svog. Usmeno su odgovarali studenti kojima je ostao 3. dio KPP I i studenti koji obnavljaju...

Svi ostali su polagali pismeno. I apsolutno sam upucena!
Post Reply

Return to “III godina”