PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lady_NOT_Gaga
Posts: 15
Joined: 22 May 2011, 13:28

Ništa izgleda da ću rim počet spremat :D On mi sad nekako djeluje jednostavnije.. Ne znam kad ti moraš polagati, ali ja odoh sutra da -izvidim- situaciju.. Možda i ne bude prof. puno peglao :D
Last edited by lady_NOT_Gaga on 14 Jun 2012, 17:58, edited 1 time in total.
Blondii
Posts: 135
Joined: 19 Feb 2012, 13:53

Ma kakva nova literatura, izaci cemo na usmeni i kad mi postavi neko vanzemaljsko pitanje  reci cu nije nas to prof Saltaga nikad pitao pa nek padnem ne mogu vise muka mi od ovog predmeta...A opet sad se kao moze birati hoce li se izaci usmeno il pismeno pa sta je s komisijskim ispitima??? Kad bi bilo pismeno ass. uvijek navlaci bodove i lakse je.. :nervoza: :c053:
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Pa može se birati hoćete li usmeno ili pismeno, šta vam je lakše, nema potrebe za paničarenjem :D
lady_NOT_Gaga
Posts: 15
Joined: 22 May 2011, 13:28

Kako nema draga Nejra imamo tri knjige za spremiti :(
Last edited by lady_NOT_Gaga on 14 Jun 2012, 17:59, edited 1 time in total.
Virone
Posts: 50
Joined: 03 Jan 2011, 14:59

Treba bojkotovati sutrasnji ispit. Mislim, ja cu ga bojkotovati  :mrgreen:
Iz prostog razloga sto asistentica moze profesora Tomica da uputi u nacin ispitivanja rahmetli prof. Saltage. Ako smo do sad na ispit izlazili sa "standardnim" pitanjima, zasto nebi mogli i u buduce bez obzira sto je drugi profesor.
Malo je ne fer prema studentima koji nisu polozili, ali sta je tu je..
Ako neko nije spremio ispit po navedenoj literaturi neka ne izlazi bezveze da ne gubi rok il' da opet placa kasnije. Ne moguce je ovo spremiti za 22 sata :D

Zeljeznicar za zivot cijeli ! :D
Last edited by Virone on 31 May 2012, 18:45, edited 1 time in total.
Amaroo
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2010, 22:31

Prvo da ti napisem da sam te zagotivio iako  neam pojma ko si radi tog zeljeznicar :D. A kad bolje razmislim, uci cu ako budemo ulazili po troje ako neko vidi da je neko poceo pricat odma 15 pitanja, taj sam xD. Necu ni cekat da pitam pocecu od pocetka pa dokle dodjem xD
Last edited by Amaroo on 14 Jun 2012, 17:59, edited 1 time in total.
lady_NOT_Gaga
Posts: 15
Joined: 22 May 2011, 13:28

Meni su javili da kod prof. Tomića dobijamo po tri pitanja na usmenom.. Pa eto da znate :D
Vajke
Posts: 50
Joined: 31 Oct 2010, 13:05

eh ljudi..moze li mi sad neko konkretno reci, posto je svaki komentar razlicit, kako se i u koliko sutra polaze ispit iz pravne logike..obnavljam godinu..i tri puta sam izlazio kod Saltage..prva sam smjena..moze li ko pomoc ??
Nejra4
Posts: 2880
Joined: 10 Nov 2010, 23:05

Metodologija se polaže kod prof. Tomića u 17, samo ne znam jel se i za to može birati usmeno ili pismeno, neko je napisao da će biti usmeno :D
Amaroo
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2010, 22:31

Opet da pitam gdje dodje kabinet prof. Tomica, je li isti onaj kao kod prof. Saltage ili je drugi neki??
Post Reply

Return to “I godina”