PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Možda je u međuvremenu promjenila kriterij,ali zaista nisu dezinformacije. ;)
Kramer
Posts: 78
Joined: 22 Sep 2009, 13:23

Može li neko barem reći kad je uvid i upis ocjena, pošto sam trenutno zbog prehlade prikovan za krevet nema sile da odem do faxa i uopšte vidim da li sam položio? :D
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

Dezinformacije ili ne, dajte da ne nastavljamo više diskusiju o tome.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Vidi i ovdje nuki_cika pravi belaje. Covjece, divim ti se! :P Gdje god nesto napises, nastane opca pometnja! Hahah :) :D
Kramer
Posts: 78
Joined: 22 Sep 2009, 13:23

Evo maloprije je jedan kolega išao da pogleda i rezultate i bio je popričao sa profesoricom.Od 12 studenata koji su položili,11 je položilo sa 55 bodova i šesticom,samo je jedan imao 69 bodova i dobio(la) sedmicu.Ono što je očigledno na osnovu ovakvog spiska,a to je profesorica i potvrdila,ona je gdje god je bilo nekih osnova i koje bio blizu, navlačila bodove za prolaza.Što znači da ko nije prošao zbilja je daleko bio :D Profesorica je kroz priču spomenula uslov,tako da ako je kome nasljedno pravo ostalo kao zadnji predmet za uslova, neka obavezno ode na uvid u rad (utorak 14sati), možda uspije nešto isposlovati.Također je rekla da je  rokova bilo dovoljno,tako da sad mimo roka ne želi više nikoga dodatno ispitivati.Upis i uvid u rad su u utorak u 14 sati u katedri za GP.
crvenikonac
Posts: 200
Joined: 27 Feb 2011, 11:45

To profesorica bila na faxu danas? :(
Nazan
Posts: 47
Joined: 04 Oct 2011, 20:24

[quote="Kramer"]
Evo maloprije je jedan kolega išao da pogleda i rezultate i bio je popričao sa profesoricom.Od 12 studenata koji su položili,11 je položilo sa 55 bodova i šesticom,samo je jedan imao 69 bodova i dobio(la) sedmicu.Ono što je očigledno na osnovu ovakvog spiska,a to je profesorica i potvrdila,ona je gdje god je bilo nekih osnova i koje bio blizu, navlačila bodove za prolaza.Što znači da ko nije prošao zbilja je daleko bio :D Profesorica je kroz priču spomenula uslov,tako da ako je kome nasljedno pravo ostalo kao zadnji predmet za uslova, neka obavezno ode na uvid u rad (utorak 14sati), možda uspije nešto isposlovati.Također je rekla da je  rokova bilo dovoljno,tako da sad mimo roka ne želi više nikoga dodatno ispitivati.Upis i uvid u rad su u utorak u 14 sati u katedri za GP.
[/quote]

Iz mog dosadasnjeg iskustva, od tog uvida nema nista.
Ja sam isao nekoliko puta na uvid, i prosli put kad mi je trebalo, i nista se spektakularno nije  desilo.
Moze se slucajno desiti da je negdje pogrijesila, pa da se navuce 2-3 boda maximalno, a to opet sumnjam da ce biti dovoljno za 6, jer si i sam rekao da je ona vec navlacila bodove ovima koji su prosli, tako da je mogla navucim navukla bi i ostalim.
Ipak, sretno svima koji odu na taj uvid !!!  :d055:
Amar_Nj
Posts: 63
Joined: 21 Jan 2010, 01:15

Da li iko zna kada je upis????
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

[quote="Alen89"]
Vidi i ovdje nuki_cika pravi belaje. Covjece, divim ti se! :P Gdje god nesto napises, nastane opca pometnja! Hahah :) :D
[/quote]
Univerzalac za raspravu.U najmanju ruku zaslužujem da mi dodjele nobelovu nagradu za prozrokovanje problema :haha: :haha:
"alen89"doduše ovdje nije ništa ozbiljno kao na obligacijama ili na EU :mrgreen:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Bjezimo u opcu diskusiju trece i cetvrte godine. Ovdje ce nas napasti da spamamo! :)
Post Reply

Return to “II godina”