PFSA: Kriminologija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

pa ja koliko znam, a tako mi je i logicno, ovdje na forumu se tek pocelo polemisati oko toga hoce li biti ispita ili ne, ne vidim zasto bi nas posebno obavjestavala ili potvrdjivala ima li ispita ili ne. lijepo je rekla tad i tad, i zena vjerovatno i ne zna da je neko izvalio da mozda nece biti ispita (ne znam na osnovu cega) pa zato i ne stavlja dodatna obavjestenja.
deni90
Posts: 100
Joined: 29 Sep 2009, 20:36

Zna li ko da li je integralni iz kriminologije teži ili je isto kao i parcijale. Koliko ima bodova i koliko vremena?

I svakako kakva je prolaznost? Da li je teško položiti?
Dalila Mirvic
Posts: 36
Joined: 04 Nov 2009, 13:36

[quote="Amcho"]
Nadati se da ce neko biti kolegijalan pa ko je blizu fax-sa otici ujutro i vidjeti sa ass. sta je u vezi ispita,kada,u koliko i to
[/quote]

Ja sutra sam svakako planirala u 9 na fax pa cu se raspitat i otic do nje....PA cuu oticcc goreee na net pa cu vam postaviti.....Al samm 90 posto sigurna da je u vrijeme predavanja al et uglavnommm kad i ako saznam sta konkretno postavit cuu.... :vozdra: :lol:
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

PArcijala je u vrijeme predavanja, traje 15 minuta, i svako 15 minuta ulazi 10 studenata da bi se sprijecilo prepisivanje. Tako su meni javili.

P.S ne znam bas da li je 10 studenata ali vjerovatno za svaku klupu po 1 student da se prepisivanju stane u kraj xD
POzdrav
Last edited by Simet on 06 Apr 2010, 10:22, edited 1 time in total.
rei vinicatio
Posts: 23
Joined: 07 Feb 2010, 21:04

a ko ti je javio jel to provjereno od strane asistentice i profsora il su to samo nagadjanja  :D :D
Simet
Posts: 57
Joined: 10 Oct 2009, 19:21

[quote="rei vinicatio"]
a ko ti je javio jel to provjereno od strane asistentice i profsora il su to samo nagadjanja  :D :D
[/quote]

Provjerena je informacija da ispit je u vrijeme predavanja, i da traje 15 minuta, jedna drugarica koja je bila na fakultetu mi je javila da ce mi biti tako razvrstani, a to je meni kao mac u srce :D
melikica
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2009, 20:53

provjereno je da je ispit prvoj smjeni u 1 drugoj u 4...a ostalo ne znam
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="melikica"]
provjereno je da je ispit prvoj smjeni u 1 drugoj u 4...a ostalo ne znam
[/quote]

Hvala koleginice  ;)

Znamo sve,pravac u 13.00 / 16.00h i gotovo  (H) :)

Za sve ostalo cemo vidjeti sami kad dodjemo na ispit :P
Srce
Posts: 25
Joined: 04 Mar 2010, 17:38

Ovakva neorganizovanost ima samo kod nas... ccc... na dan ispita da na fakultetu nije asistentica da bi nam potvrdila bilo kakvu informaciju... a druga stvar je sto ne odgovara na mailove, i sto nismo imali prosle sedmice vjezbe kada smo trebali uraditi pripremni test pred ispit.
Asistentica sociologije je najkorektnija sto se ovih stvari tice. Na pocetku semestra smo znali ne samo kada je ispit nego i kada su rezultati,uvid u rad, i prijava eseja..
:rolleyes1: :h035:
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

manje price vise pitanja od ovih sto su imali test u 1  GHAHAGAAG kidding , ne fkt pitanja vamo :D

ev pae ne ulai se po 10 - 15 vec udje citava grupa i radi 10 minuta i svi se deru odgovore i svi su sve prepisali kazu bilo lako ko kruška :D
Last edited by Dorian.Gray on 06 Apr 2010, 13:52, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “I godina”