PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="malaa"]
[quote="Amcho"]
[quote="Lovely Lady"]
Da nije žalosno bilo bi smiješno,cuj potpisi i to najavljeno u zadnji cas(ako je i najavljeno),pa gdje to još ima,svašta.
Sad se postavlja pitanje šta da rade studenti koji putuju i nisu mogli stici,vanredni i oni koji obnavljaju.
Licno mislim da je ovo još jedna šuplja prica i jedan od nacina dragog nam asistenta da zavede neki samo njemu znani red(što je nemoguca misija kod nas). Neznam za vas,ali ja nisam đaba ucila,tako da sa ili bez potpisa vidimo se na ispitu,pozdrav
[/quote]

Samo cu ti reci draga koleginice,da je nas dragi asistent valjda ovo za potpise naveo vise kako neku pricicu,niti je naglasio nit negdje nas obavjestio sto je koliko ja znam njegova duznost i nase pravo da budemo obavjesteni

Izgleda da mu je malo udarila Feudalna Bosna u glavu pa se ponasa ko ban :D
[/quote]
Ae ma i ja cu izaci na ispit pa sta bude  :D Amcho posto ti uvijek sve na vrijeme saznas drugi put i mene potpisi  ;)
[/quote]

Javi na pp ime,prezime i br. indexa i ja te potpisem :D
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

Barem sto se tice moje grupe asistent je na vjezbama to dosta puta naglasio i prije a i posljednji put kad smo imali(tj.kada je igrala reprezentacija)...ja razumijem da neki ne mogu dolaziti,neki nece ili sha vec...al sto jest jest covjek je napominjao :dunno:
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

[quote="selmicaaa"]
Barem sto se tice moje grupe asistent je na vjezbama to dosta puta naglasio i prije a i posljednji put kad smo imali(tj.kada je igrala reprezentacija)...ja razumijem da neki ne mogu dolaziti,neki nece ili sha vec...al sto jest jest covjek je napominjao :dunno:
[/quote]
I sta jel rekao ko se ne potpise da ne moze izaci na ispit ili ..... ?
mr_hare
Posts: 151
Joined: 19 Sep 2009, 01:43

interesuje me da li je dovoljno detaljno nauciti iz skripte koja se nalazi u skriptarnici ili treba dopuniti iz knjige? unaprijed hvala
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="mr_hare"]
interesuje me da li je dovoljno detaljno nauciti iz skripte koja se nalazi u skriptarnici ili treba dopuniti iz knjige? unaprijed hvala
[/quote]

U skripti imas samo osnovne informacije o nekome naslovu, dok ti je to u knjizi samo malo opsirnije, al svodi se na isto (:. Me myself sam ucio iz skripte, nije tesko uopce, i onda sam procito jednom sve iz knjige i eto sad sve ko "lafo" znam (: . Probaj tako
mr_hare
Posts: 151
Joined: 19 Sep 2009, 01:43

hvala....al nije ovo tesko ni iz knjige, mozda je ipak bolje nauciti iz knjige pa ponoviti iz skripte :)
nerica
Posts: 75
Joined: 21 Aug 2009, 13:25

[quote="mr_hare"]
hvala....al nije ovo tesko ni iz knjige, mozda je ipak bolje nauciti iz knjige pa ponoviti iz skripte :)
[/quote]
Slazem se,meni nekako skripte djeluje previse sazeto,tako da ja ucim iz knjige a kada ponavljam posluzim se skriptom...
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="malaa"]
[quote="selmicaaa"]
Barem sto se tice moje grupe asistent je na vjezbama to dosta puta naglasio i prije a i posljednji put kad smo imali(tj.kada je igrala reprezentacija)...ja razumijem da neki ne mogu dolaziti,neki nece ili sha vec...al sto jest jest covjek je napominjao :dunno:
[/quote]
I sta jel rekao ko se ne potpise da ne moze izaci na ispit ili ..... ?
[/quote]
da,tako je rekao.ne znam kakva je njegova praksa sto se tice toga i da li ce to zaista tako da bude...al je tako rekao :S
Lovely Lady
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2009, 23:22

[quote="selmicaaa"]
Barem sto se tice moje grupe asistent je na vjezbama to dosta puta naglasio i prije a i posljednji put kad smo imali(tj.kada je igrala reprezentacija)...ja razumijem da neki ne mogu dolaziti,neki nece ili sha vec...al sto jest jest covjek je napominjao :dunno:
[/quote]

Ako je tacno ovo sto kazeš koleginice,a ne sumnjam da jeste onda se ja izvinjavam javno uvaženom asistentu,ali mi i dalje nije jasno kako je moguce da niko od clanova foruma to nije ranije pomenuo(tj.sve dok zaista nije došlo do tog potpisivanja) :dunno:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Lovely Lady"]
[quote="selmicaaa"]
Barem sto se tice moje grupe asistent je na vjezbama to dosta puta naglasio i prije a i posljednji put kad smo imali(tj.kada je igrala reprezentacija)...ja razumijem da neki ne mogu dolaziti,neki nece ili sha vec...al sto jest jest covjek je napominjao :dunno:
[/quote]

Ako je tacno ovo sto kazeš koleginice,a ne sumnjam da jeste onda se ja izvinjavam javno uvaženom asistentu,ali mi i dalje nije jasno kako je moguce da niko od clanova foruma to nije ranije pomenuo(tj.sve dok zaista nije došlo do tog potpisivanja) :dunno:
[/quote]

Da ne moram reci da je to bilo prije 2 sedmice receno,posto proslu srijedu nismo imali fax-sa radi praznika ;)

Moglo se to davno reci i javiti kolegama,ali ocigledno da je draze sutiti i nikom ne reci c c  :|

I ja sam saznao bukvalno 3-4h pred pocetak vjezbi
Post Reply

Return to “I godina”