PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
imber
Posts: 237
Joined: 26 Oct 2011, 15:52

Aha, tek sad vidim da je treca stranica ponovo postavljena. Hvala. Nisam na listi.
Naidaa
Posts: 123
Joined: 26 Oct 2010, 21:37

Drage kolege i kolegice.. samo da pitam kako je prosao danas uvid? jel davala bodove? meni su falila 4, al nisam vidjela rezultate do maloprije tako da nisam znala za uvid..pa reko ako je davala bodove da joj se naknadno javim..? pozz.
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Nije davala bodove.
Tako je kako je.
DaAl
Posts: 87
Joined: 29 Nov 2010, 22:41

Studenti koji su dolazili na predavanja, a nisu polozili, poitpisivali su se juros na jedan spisak, pa je prof rekla da ce razmisliti do ponedjlejka sta ce s njima biti
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Zna li ko priznaje li prof. da se polaže parcijalno kad se izlazi čitav ispit? Studiram po starom sistemu, prije je priznavala bilo šta, ne znam kako je sad..
emily
Posts: 228
Joined: 22 Sep 2009, 13:37

Ja sam imala polozeno zakljucno sa nacelima, u novembru mi je priznala Prvu knjigu, logican zakljucak je da priznaje ali sada nisam sigurna da li kada polazis od nule ili samo nama koji smo vec imali polozen dio ispita.  :h055:
madam_bovary
Posts: 64
Joined: 10 Dec 2009, 12:36

[quote="DaAl"]
Studenti koji su dolazili na predavanja, a nisu polozili, poitpisivali su se juros na jedan spisak, pa je prof rekla da ce razmisliti do ponedjlejka sta ce s njima biti
[/quote]
a sta s onim koji su dalazili a samo sad u petak nisu bili a naravno nisu polozili :( ?

i da li postoji kakva mogucnost da se recimo na drugoj provjeri znanja, tj 4.1. izadje i polaze i ovaj prvi i drugi dio ??
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Pitali smo mi jucer prof. imal smisla da se organizuje tako da se polaze drugi i treci dio ali ipak smo skontali da to ne ide nikako.
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

[quote="emily"]
Ja sam imala polozeno zakljucno sa nacelima, u novembru mi je priznala Prvu knjigu, logican zakljucak je da priznaje ali sada nisam sigurna da li kada polazis od nule ili samo nama koji smo vec imali polozen dio ispita.  :h055:
[/quote]Ok, ma sigurno priznaje kao i prije.
sen20
Posts: 91
Joined: 24 Jan 2010, 17:58

Imam dva pitanja.:) Nisam polozio parcijalu,e sad hocel prvi integralni ispit bit zajedno s ovima sto polazu drugu parcijalu,il cemo mi integralci imat posebna dva termina u januaru-februaru.I jel se integralno sad polaže pismeno il usmeno ??? Hvala unaprijed ! :)
Post Reply

Return to “III godina”