PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ignis
Posts: 36
Joined: 02 Mar 2009, 12:21

Trebalo bi. :D Hvala!
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

Pa neće biti služnosti na testu... ?
ignis
Posts: 36
Joined: 02 Mar 2009, 12:21

Profesorica je dva ovakva zadatka radila na predavanjima ističući mogućnost da se nađe na testu...
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

ne daj Boze da se nadje na testu, ni ovo ne znam kako treba  :mrgreen:
@ajsa taman ti htjedoh reci da sjednes do mene sutra kad procitah da si prepisala od drugarice  :p031:
Nincy
Posts: 67
Joined: 07 Dec 2009, 23:20

ove sluznosti covjek jos i moze skontati...ove zadatke vezane za ZK...ovo je katastrofa! ima li iko neko zadatak fino postavljen i uradjen sa predavanja vezan za ZK?
p.s. vidim neko je napisao da je zavrsni pismeno...koliko znam, zavrsni ispiti su od ove godine SVI USMENO..to pise u silabusu a i oba aprilska roka su bila usmeno...a i bolje nam je usmeno raditi.
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

[quote="Nincy"]
ove sluznosti covjek jos i moze skontati...ove zadatke vezane za ZK...ovo je katastrofa! ima li iko neko zadatak fino postavljen i uradjen sa predavanja vezan za ZK?
p.s. vidim neko je napisao da je zavrsni pismeno...koliko znam, zavrsni ispiti su od ove godine SVI USMENO..to pise u silabusu a i oba aprilska roka su bila usmeno...a i bolje nam je usmeno raditi.
[/quote]
ja sma cula da je samo na prvom roku usmeno a kasnije sve pismeno,e sada ne znam kako je bolje,pismeni su poput gradjanskog znaci katastrofa,a usmeno mogu zamisliti Melly i njena pitanja:)
a opet ne  vidim svrhu ovog testa ako cemo usmeno odg.da li cemo biti oslobodjeni jednog djela ako polozimo,al opet to su zadaci,stvarno ne vidim rijesenje i svrhu ovoga!!!!!
Last edited by ajsa on 09 May 2010, 20:36, edited 1 time in total.
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

pa nece biti ZK :S

ili hoce...?
Nincy
Posts: 67
Joined: 07 Dec 2009, 23:20

na silabusu fkt pishe da je usmeni...a ovaj test nicega ne oslobadja...samo imas mogucnost vece ocjene-darja je tako rekla i to je 100% na kraju usmeno odg. sve...
sto se tice ZK...neko mi rece da ce biti...a ako treba do 232 procitati onda tu spadaju i ZK
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

koliko ja znam DO ZK treba uciti...

a sta se dogadja ako neko nikako ne izadje na test? ili dobijemo npr 5 bodova, moze li se to ponistit'?
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

ZK će itekako biti!!! :)
Post Reply

Return to “II godina”