PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

[quote="Nessa"]
ko je polozio ovaj test oslobodjen je gradiva sa testa - rekla ass jucer
a za taj drugi test - koliko ja znam to je ustvari zavrsni koji je u posljednjoj sedmici semestra iliti pocetkom januara (??)
[/quote]

WHAT THE HELL?
Ima još jedna parcijala iz bračnog!?

Nemoguće...
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Damir89"]
[quote="Nessa"]
ko je polozio ovaj test oslobodjen je gradiva sa testa - rekla ass jucer
a za taj drugi test - koliko ja znam to je ustvari zavrsni koji je u posljednjoj sedmici semestra iliti pocetkom januara (??)
[/quote]

WHAT THE HELL?
Ima još jedna parcijala iz bračnog!?

Nemoguće...
[/quote]

Da da, ima jos jedna parcijala. Ona ce biti tamo negdje u januaru ! :D
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

[quote="alenko_sa"]
[quote="Damir89"]
[quote="Nessa"]
ko je polozio ovaj test oslobodjen je gradiva sa testa - rekla ass jucer
a za taj drugi test - koliko ja znam to je ustvari zavrsni koji je u posljednjoj sedmici semestra iliti pocetkom januara (??)
[/quote]

WHAT THE HELL?
Ima još jedna parcijala iz bračnog!?

Nemoguće...
[/quote]

Da da, ima jos jedna parcijala. Ona ce biti tamo negdje u januaru ! :D
[/quote]

ma nije parcijala nego zavrsni koji ce biti valjda malo prije redovnih rokova u januaru, kakva ba parcijala, pa nije vam ovo bolonja  :mrgreen:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Nessa"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Damir89"]
[quote="Nessa"]
ko je polozio ovaj test oslobodjen je gradiva sa testa - rekla ass jucer
a za taj drugi test - koliko ja znam to je ustvari zavrsni koji je u posljednjoj sedmici semestra iliti pocetkom januara (??)
[/quote]

WHAT THE HELL?
Ima još jedna parcijala iz bračnog!?

Nemoguće...
[/quote]

Da da, ima jos jedna parcijala. Ona ce biti tamo negdje u januaru ! :D
[/quote]

ma nije parcijala nego zavrsni koji ce biti valjda malo prije redovnih rokova u januaru, kakva ba parcijala, pa nije vam ovo bolonja  :mrgreen:
[/quote]

Za one koji su položili prvi test, ovo i dođe kao druga parcijala tj. ostatak gradiva.
Oni koji nisu položili test, izlaze integralno od korica do korica. :p031:
Pravnifax
Posts: 99
Joined: 31 Oct 2009, 21:37

Oni koji nisu polozilu prvi test,jel` mogu izaci integralno 7.januara,kada je predrok,tj.zavrsni ispit??
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Pravnifax"]
Oni koji nisu polozilu prvi test,jel` mogu izaci integralno 7.januara,kada je predrok,tj.zavrsni ispit??
[/quote]
Mogu i izaci na predrok. Ali su morali minimalno osvojiti 30 bodova da bi se moglo pristupit predroku !!!
guzva
Posts: 80
Joined: 13 Mar 2009, 12:55

tacno tako !
black
Posts: 13
Joined: 09 Oct 2009, 23:09

[quote="alenko_sa"]
[quote="Pravnifax"]
Oni koji nisu polozilu prvi test,jel` mogu izaci integralno 7.januara,kada je predrok,tj.zavrsni ispit??
[/quote]
Mogu i izaci na predrok. Ali su morali minimalno osvojiti 30 bodova da bi se moglo pristupit predroku !!!
[/quote]
Da li je ovo sigurno ili samo nada studenata:)?Pošto prošle sedmice kad sam je pitala vezao za to, asistentica mi je odgovorila da nije ništa sigurno, tj. da je to jedna od solucija, ali da nije potvrđena te da ćemo biti obavješteni na vrijeme...Iskreno drigačiji odgovor nisam ni očekivala od nje:D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="black"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="Pravnifax"]
Oni koji nisu polozilu prvi test,jel` mogu izaci integralno 7.januara,kada je predrok,tj.zavrsni ispit??
[/quote]
Mogu i izaci na predrok. Ali su morali minimalno osvojiti 30 bodova da bi se moglo pristupit predroku !!!
[/quote]
Da li je ovo sigurno ili samo nada studenata:)?Pošto prošle sedmice kad sam je pitala vezao za to, asistentica mi je odgovorila da nije ništa sigurno, tj. da je to jedna od solucija, ali da nije potvrđena te da ćemo biti obavješteni na vrijeme...Iskreno drigačiji odgovor nisam ni očekivala od nje:D
[/quote]
Sigurno je, profesorica rekla na proslim predavanjima. I onda je jos jedna "caka"bila. Raja se potpisivala na onaj papir, i na drugom nas ostalo 20. I onda iskinu novi list. i kaze "potpisite se ovdje"
Mudra, nema sta ;)
ness
Posts: 7
Joined: 08 Sep 2009, 20:35

da li neko ima informacije za stari rezim  ,jer vidim ovde je sve skoro bonja.
pa eto ako neko ima informacije o ispitu za stari rezim ili mozda neka pitanja bila bi zahvalna da postavi na forumu :)
Post Reply

Return to “II godina”