PFSA: Krivično pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

[quote="zlatni"]
Kako bude test? Koliko pitanja bude?
[/quote]

test je BIO, 20 pitanja ali šta imaš sada od toga...
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

Zna li neko,ako smo polozili ovaj test,mozel' se ostatak polagati iz 2 dijela ili mora sve odjednom?Ako pisemo na njegovim predavanjima,mozel se odatle spremat za ispit?Hvala!
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

[quote="Endzy_dzy"]
Zna li neko,ako smo polozili ovaj test,mozel' se ostatak polagati iz 2 dijela ili mora sve odjednom?Ako pisemo na njegovim predavanjima,mozel se odatle spremat za ispit?Hvala!
[/quote]

Koliko sam ja čula, kod prof. Tomića se odgovara usmeno i može se odg. po dijelovima (3). Stariji studenti govore da je za ispit dovolja skripta po predavanjima, pa vjerovatno da možeš spremati iz tih predavanja, jer i skripta je urađena po njima.
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

[quote="Provincijalka"]
[quote="Endzy_dzy"]
Zna li neko,ako smo polozili ovaj test,mozel' se ostatak polagati iz 2 dijela ili mora sve odjednom?Ako pisemo na njegovim predavanjima,mozel se odatle spremat za ispit?Hvala!
[/quote]

Koliko sam ja čula, kod prof. Tomića se odgovara usmeno i može se odg. po dijelovima (3). Stariji studenti govore da je za ispit dovolja skripta po predavanjima, pa vjerovatno da možeš spremati iz tih predavanja, jer i skripta je urađena po njima.
[/quote]

a sta je s onima koji nisu radili test ili ga nisu polozili, kako oni ??? Na koji nacin  njih pita ???  :moli: :o293:
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

za njih je sigurno da mogu polagati po dijelovima,sto dosta olaksava stvar.Hvala!
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

a hej npr i ja sad osvojila 15 bodova :) i da li neko zna da li ja mogu opet odg taj dio ako budem ja htjela na ispitu ? da li ce mi dati ..
iii koliko je maximalna ocjena koja se moze dobiti kod tomica obzirom na ove neke poene ? da li je moguce neovisno o ovom dobiti dobru zavrsnu ocjenu ? :)
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Kod njega je sve moguće. Moj kolega je dobio 10 na testu, a na ispitu mu dao osam... Ja sam dobila 6 na testu, a na ispitu mi je dao isto osmicu.
Daje on i desetke, ako vidi da ih ima u indeksu... klasično prepisivanje prethodnih ocjena po tom pitanju  :kava:
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

[quote="Dama Pikova"]
Kod njega je sve moguće. Moj kolega je dobio 10 na testu, a na ispitu mu dao osam... Ja sam dobila 6 na testu, a na ispitu mi je dao isto osmicu.
Daje on i desetke, ako vidi da ih ima u indeksu... klasično prepisivanje prethodnih ocjena po tom pitanju  :kava:
[/quote]

pa to je pozitivna osobina :)
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Ma nisam ja za to prepisivanje ocjena iz indeksa. Nekad mi je na usmenom presudna prethodna ocjena, bez obzira na moje znanje, pa mi bude krivo kad mi daju manju, radi neke bezvezne šestice tamo  :mrgreen:
Podsjeća me na sistem u osnovnoj gdje poslije jedinice ne možeš dobiti pet :rolleyes1:
Last edited by Dama Pikova on 11 Dec 2009, 13:12, edited 1 time in total.
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

meni je onaj kriterij ocjenjivanja totalno ne logican
moras uraditi 2/3 za prolaz
da je bilo po zakonu 55% za pozitivnu ocjenu i oni sa 11 bodova bi polozili (i ja medu njima  :uzdise: )
Post Reply

Return to “II godina”