BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Cokolada
Posts: 59
Joined: 27 Jan 2010, 11:52

pa to bi se desilo i u ovom slucaju,jer ih jako puno racunalo na to da mogu prenjet 4,na osnovu pretpostavke da je bilo odobreno i tada..to bi se trebalo omoguciti,ali opet svi rade kako je njima volja...
WB01
Posts: 222
Joined: 28 Jul 2009, 11:58

[quote="Bellatrix"]
Ja mislim da su prosle godine dali da prenesemo 4 predmeta samo zato sto bi 70% studenata obnovilo prvu godinu, a i bili su nam duzni jer su nam tek u janaru rekli da idemo po bolonjskom procesu. Ja mislim da ne moze ostati na ovome sto se tice druge godine, jer ce samo nekih 100-150 studenata dati uslov za trecu godinu, a bit ce preko 600 studenata na drugoj godini....
[/quote]


Istina, u ponedeljak ide molba da se omoguci obnovi 2godine i onim studentima koji su u 2 godinu prenjeli 4... da i u 3 godini mogu prenjet 4 predmeta iz prethodne 2... pa eto idemo kumit molit preklinjat i za dodatni rok...  :moli:
finest
Posts: 117
Joined: 31 Aug 2010, 13:56

Istina, u ponedeljak ide molba da se omoguci obnovi 2godine i onim studentima koji su u 2 godinu prenjeli 4... da i u 3 godini mogu prenjet 4 predmeta iz prethodne 2... pa eto idemo kumit molit preklinjat i za dodatni rok...  :moli:
[/quote]

svaka casta na peticiji,joj ljudi kad bi nam to odobrili,pa sta im fali,kako god dobit ce pare za upis,bolje 600 KM od  SVP neg 100 za obnovu  :mrgreen:
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Ma obnova te ispadne skoro kao i da si dao rok. moras dati po 100 km po semestru i plus 30 km po ispitu koji ti je ostao... sto znaci ako ti je ostalo 10 ispita moras platiti 500 km. 300 km ispiti i 200 semestri
tufahijica
Posts: 11
Joined: 24 Sep 2010, 23:30

Nadam se da ce biti rijeseno nesto u nasu korist,jer kad god nama treba nesto oni ukinu,pa sledece god vrate i vse tako...Dosta vise,ako jednom donesu odluku zasto je mjenjati sledece god,ccccc,nidje veze...Ja sam u petak na studenskoj pitala dali postoji kolizija kao i prosle god. a oni su mi rekli da je ukinuta i da jedino imamo pravo prenijeti dva ispita :S tako da zeljno iscekujem ponedeljak  :nervoza:    Puno vam hvala za informacije....Cujemo se sutra sa dobrim vijestima  :moli:
vellyy
Posts: 6
Joined: 27 Jun 2009, 10:10

[quote="Bellatrix"]
Ja samo znam da mi bolonjci a koji smo upisali po starom sistemu mozemo prenijeti 4 predmeta u iducu godinu, nije vazno koja 4 predmeta.Tako su mi rekli i u studentskoj. Ja vec planiram prenijeti rim i dva ustavna i mozda jedno krivicno. :)))))
[/quote]

ne postoji nesto sto bi me vise obradovalo,od toga da nam (obnovcima 2 godine) dozvole prenosenje 4 ispita :/
aldina
Posts: 108
Joined: 03 Oct 2009, 15:29

imal kakvih novosti sa danasnje sjednice
PFtuzla
Posts: 125
Joined: 13 Dec 2009, 14:30

BOLONJCI CE IMATI SVOJ DODATNI ROK U SUBOTU 2.10. I IMAJU PRAVO IZACI SAMO NA JEDAN ISPIT I TO UKOLIKO IM FALI JEDAN ZA USLOVA (SVI REZULTATI REDOVNIH ROKOVA MOARJU BITI OBJAVLJENI DO PETKA NAVECER, STO JE NEIZVODIVO, S OBZIROM DA JE POSLJEDNJI ISPIT U PETAK U 16 SATI)

2. STUDENTIMA TRECE GODINE JE ODOBREN BEZUSLOVNI PRELAZAK, ALI NECE IMATI VISE NIJEDAN ROK, OSIM AKO SE NE POSTIGNE INTERNI DOGOVOR SA DEKANOM I PREDMETNIM PROFESORIMA, KOJI MOGU DOZVOLITI STUDENTIMA DA IZADJU NA JOS JEDAN ROK I NECE BITI NIKAKVIH SANKCIJA ZA NJIH AKO ONI TO DOZVOLE.

3. STUDENTI KOJI SU ODSLUSALI 4 GODINU IMAJU TEK APSOLVENTSKE ROKOVE, NISTA PRIJE NJIH.

4. STUDENTI KOJI SU "UPALI" U BOLONJU PROSLE GODINE I KOJIMA JE TADA BILO DOZVOLJENO DA PRENESU 4 PREDMETA, NECE TO PRAVO IMATI I OVAJ PUT (ZA NJIH VAZE PRAVILA BOLONJE - 10 ECTS)
finest
Posts: 117
Joined: 31 Aug 2010, 13:56

NAPOMENA: socijalni rok ce poceti tek kad se zavrsi drugi redovan rok!!

ovo pravlo vazi za ekonomiju,pa zasto sada da je nama socijala 2.10.kad je to neizvodivo
dinaaaaa
Posts: 133
Joined: 05 Dec 2009, 12:43

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Kad mozemo poceti s upisom?
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”