PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

[quote="Jalle89"]
WTF.
Ne zna ni ona sama, kako će nam ispit dati, izgleda kako bude raspoložena ??
[/quote]
Na prvom roku je bilo fakat previše ljudi..nema šanse da bi stigla sve da ispita..
Daks
Posts: 221
Joined: 27 Mar 2009, 12:34

Nema asistentice Darije odma raspad sistema...Svaka čast onoj ženi šta sve ona vuče na svojim plečima...Ja sam čekao prof.Povlakić jutros od 10 sati na faksu sve do maloprije ni prof. ni rezultata..da Bog da da izađu do drugog roka :nervoza:
Alma L.
Posts: 195
Joined: 20 Dec 2009, 16:47

[quote="AneLaA"]
Još jednom da pitam, je li nekome još upisana ocjena na isss-u i ima li upisanih 5ica????
Buni me to što su se neki javili još u petak, dok nama ostalim nema ništa, niti petica niti prolaznih :S
[/quote][quote="jazzmina"]
Drage kolege i kolegice,prvenstveno stvarno pravo se itekako moze spremiti za 7 dana , cak i manje . Sto se samog ispita tice naravno da mogu polagati usmeno i oni koji imaju vise od 10 upisanih ocjena ( ja sam sama na prvom roku sad u septembru bila taj slucaj ). Profesorica je lijepo rekla da ce drugi rok dati usmeno ako se generaciji 2008. ne odobre drugi rokovi ( jer bi u tom slucaju bilo previse studenata cega su svjesni i studenti koji su izasli na prvi rok).
[/quote]
Kolegice nije ok obmanjivati kolege. Znaci bez obzira koji da ste kapacitet za kratko vrijeme, ovako slozenu materiju ne mozete spremiti a pogotovo ne za pismeni. Mislim moze se spremiti ali tesko da ce se poloziti :) Jedini spas je usmeni ispit! Obzirom na veliki broj studenata ja sam uvjerena da ce opet biti pismeno.
lecky
Posts: 90
Joined: 19 Nov 2010, 01:15

Pa nisu svi studenti koji su bili na ispitu uzeli stvarno pravo da polazu na socijalnom roku :S
Jalle89
Posts: 283
Joined: 03 Dec 2010, 16:44

[quote="Daks"]
Nema asistentice Darije odma raspad sistema...Svaka čast onoj ženi šta sve ona vuče na svojim plečima...Ja sam čekao prof.Povlakić jutros od 10 sati na faksu sve do maloprije ni prof. ni rezultata..da Bog da da izađu do drugog roka :nervoza:
[/quote] Hjojj pa stvarno kad ćemo vidjeti te rezz. bar da znamo na čemu smo ?? :S
Wilson
Posts: 33
Joined: 17 Nov 2010, 16:29

Zna li neko kada su konsultacije kod prof.dr. Melihe Povlakić ili barem kada ce biti na faxu ?
Daks
Posts: 221
Joined: 27 Mar 2009, 12:34

[quote="Wilson"]
Zna li neko kada su konsultacije kod prof.dr. Melihe Povlakić ili barem kada ce biti na faxu ?
[/quote]

Prof. dr Meliha Povlakić, vanredni profesor na predmetima "Građansko pravo" i "Nasljedno pravo",
Termin: Ponedjeljak: 10:00h-13:00h i Utorak: 13:00h-15:00h

Chuck Norris zna kad je prof.Povlakić na fakultetu :D tu ti drug ne mogu pomoć daj Bože da je zatekneš u vremenu konsultacija :D
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

Dočekat ćemo rezultate jednog lijepog dana :))
ArFa
Posts: 59
Joined: 04 Jan 2010, 17:13

[quote="Alma L."]
Kolegice nije ok obmanjivati kolege. Znaci bez obzira koji da ste kapacitet za kratko vrijeme, ovako slozenu materiju ne mozete spremiti a pogotovo ne za pismeni. Mislim moze se spremiti ali tesko da ce se poloziti :) Jedini spas je usmeni ispit! Obzirom na veliki broj studenata ja sam uvjerena da ce opet biti pismeno.


[/quote]Malo mi smijesno da neko moze reci da ispit od 100 str ne moze spremiti za 7 dana!Moze i to jako dobro...da bukvalno znas sve od a do ž! :D
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ma dobro ajde nekome je manje vremena potrebno da nesto nauci nekome vise, nismo svi isti. Eto ostanimo pri tome da je okvirno 7 dana u pitanju pa sada nekome treba vise nekome manje. Da se ne nastavlja rasprava sada o tome :D :h730jio:
Post Reply

Return to “II godina”