PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
JasnaB
Posts: 250
Joined: 31 May 2009, 21:41

Hvala ti puno na brzom odgovoru :d055: Ma imala sam prosle godine nekih bodova, ali sam obnovila :( Ostalo mi je sad jos samo stvarno, prvi put izlazim, pa se tjesim da cu ga prenijeti ako me obori :(
U svakom slucaju, dobro cu nauciti, pa sta bude :d055:
cisco
Posts: 317
Joined: 04 Sep 2009, 20:18

Kad je komisijski ispit iz ovog predmeta, i kako se on polaze ? :h055:
ocajna_kucanica
Posts: 94
Joined: 14 Jun 2011, 21:28

Mislim da je isti dan kad i ovaj ''redovni'', a i mene zanima da li se moze birati hocemo li usmeno ili pismeno.. trebalo bi profesorici mail poslati
Daks
Posts: 221
Joined: 27 Mar 2009, 12:34

[quote="ocajna_kucanica"]
Mislim da je isti dan kad i ovaj ''redovni'', a i mene zanima da li se moze birati hocemo li usmeno ili pismeno.. trebalo bi profesorici mail poslati
[/quote]

Poštovana kolegice u više navrata je ponovljeno oko usmenog pa evo još jednom jer ponavljanje je majka znanja : prof.dr Meliha Povlakić ej dana 13.9.2011 godine glasno i jasno rekla u sali druge godine pred oko 200 prisutnih ljudi da daje na znaje sljedeću objavu:  SVI STUDENTI KOJI IMAJU DESET UPISANIH ISPITA U INDEX MOGU SE JAVIT NA USMENI ISPIT,I DA TO VRIJEDI I ZA SLJEDEĆI ROK,A SVI OSTALI PISMENO IZLAZE!


Ovako je prof.Povlakić rekla i tako če i biti za sljedeći rok,i pokušajte malo samo prelistati temu ima odgovora..
ai mei
Posts: 214
Joined: 24 Feb 2010, 18:44

@Daks

A meni je kolegica,koja je bila taj dan na ispitu,rekla da je prof.Povlakić rekla da je prvi termin iz stvarnog prava ionako trebao biti pismeno i da su na studentskoj napravili grešku i napisali da je usmeno... :dunno: I da će oba predmeta-i nasljedno i stvarno biti usmeno na drugom terminu.. :h730jio:
Daks
Posts: 221
Joined: 27 Mar 2009, 12:34

[quote="ai mei"]
@Daks

A meni je kolegica,koja je bila taj dan na ispitu,rekla da je prof.Povlakić rekla da je prvi termin iz stvarnog prava ionako trebao biti pismeno i da su na studentskoj napravili grešku i napisali da je usmeno... :dunno: I da će oba predmeta-i nasljedno i stvarno biti usmeno na drugom terminu.. :h730jio:
[/quote]

E nama ja rekla da zbog odsustva asistentice Darije nema usmenog jer bi to bio ogroman broj ljudi i da sam na usmeni izađu oni sa deset upisanih ispita u index tj ako im je to za uslov...U ostalom šaljite mail profesorici i pitajte da en bude da je neko kriv drugi mada ako se nije učilo preko ljeto teško se Stvarno može spremiti za 7 dana,a teta Meli na usmenom dosta temeljito ispituje..sretno svima
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

Drage kolege i kolegice,prvenstveno stvarno pravo se itekako moze spremiti za 7 dana , cak i manje . Sto se samog ispita tice naravno da mogu polagati usmeno i oni koji imaju vise od 10 upisanih ocjena ( ja sam sama na prvom roku sad u septembru bila taj slucaj ). Profesorica je lijepo rekla da ce drugi rok dati usmeno ako se generaciji 2008. ne odobre drugi rokovi ( jer bi u tom slucaju bilo previse studenata cega su svjesni i studenti koji su izasli na prvi rok).
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

Još jednom da pitam, je li nekome još upisana ocjena na isss-u i ima li upisanih 5ica????
Buni me to što su se neki javili još u petak, dok nama ostalim nema ništa, niti petica niti prolaznih :S
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

Ima raje kojoj nije upisana ocjena jos od juna
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

To mi je jasno, ali pitam za nas koji smo radili test 13tog, jer mi nije logično da nekima izbaci rezultate na isss-u, a drugima ne.
Post Reply

Return to “II godina”