PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lovely Lady
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2009, 23:22

Ova prva paecijala sad 13-toj je u terminima vjezbi ili imaju posebne grupe? Pitam jer na oglasnim plocama na faxu nema ništa(po obicaju).
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Viki one filozofe sto si dala u prethodnom postu znaci oni ce da budu najvjerovatnije :D
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

[quote="vecaveca"]
Viki one filozofe sto si dala u prethodnom postu znaci oni ce da budu najvjerovatnije :D
[/quote]
Po onome što je asistentica rekla, da. Mimo toga ništa. I ja se nadam da je to sve, i da nas neće zeznuti :)
Torin
Posts: 98
Joined: 25 Oct 2009, 17:19

Nek nam je Platon na pomoci.
djemidzic
Posts: 6
Joined: 03 Aug 2009, 23:59

ma nije tesko samo skirptu namlatite
sanela-velic
Posts: 35
Joined: 02 Nov 2009, 19:22

cao svima, molim starije kolege sa faxa da nam iskreno kazu jeli bolje izaci na te testove ili integralno... kazu da ti testovi uopce nisu parcijale nego bodovi osvojeni na tim testovima sluze na zavrsnom ispitu u formuliranju ocjene, npr ako budes između a dobro si radio testove, poveca ti ocjenu???? po mom misljenju je bolje izaci integralno nego se patiti na 2 testa pa onda jos i zavrsni ispit, onako jednom odgovaras i dobijes sto si zasluzio, jesam li u pravu???? molim vas za konkretan odgovor....prekosutra nam je taj test pa neznam sta da radim ???'
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Mi smo imali samo jedan test na kojem se moglo osvojiti maksimalno 10 bodova. Ti bodovi su se na kraju dodavali na bodove koji se osvoje na završnom ispitu i tako se formirala konačna ocjena.
mawa_frckawa
Posts: 29
Joined: 26 Oct 2009, 17:50

Nama asistentica rekla neki dan da ce biti samo dva esejska pitanja...nadam se da ce tako biti heh...
fooriozza
Posts: 22
Joined: 24 Oct 2009, 15:04

u ovoj skripte nema suvišnih podataka
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

@sanela

Ne razumijete razliku između testa i parcijale. Prošle godine smo imali testove za sakupljanje bodova, pa ko hoće-bujrum. Ove godine su uvedene parcijale, što znači da ako položiš prvu parcijalu (koja nosi 44 boda ukupno, a treba 25 za prolaz) u decembru polažeš drugi dio gradiva. Ako položiš obje parcijale nema završnog testa već odmah upisuješ ocjenu, ako ne onda izlaziš na integralni u januaru. Neka me neko ispravi ako griješim, ali ovako sam shvatila. Isto tako, asistentica će svima ponaosob ponoviti na konsultacijama koje su, inače, sutra pa otiđite i provjerite. :)
Post Reply

Return to “I godina”