PFSA: Uvod u nauku o državi i pravu

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

Vjerovatno sljedeće sedmice..  :)
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Rezultati u utorak u 3!  :D :D :D :D :D :D :D
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Fakat je lagan test bio, ja sam mislio da ce to biti mega uber super hard :D, ali kad sam procito pitanja "piece of cake" :D. Nadam se da su svi dobro uradili  ;)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Judge Man"]
Fakat je lagan test bio, ja sam mislio da ce to biti mega uber super hard :D, ali kad sam procito pitanja "piece of cake" :D. Nadam se da su svi dobro uradili  ;)
[/quote]

Zavisno od grupa

Nekima su bila pitanja dobro zavucena,ali ko je malo logicki razmisljao moglo se sve rijesiti :D
nerica
Posts: 75
Joined: 21 Aug 2009, 13:25

[quote="Jenny1406"]
Rezultati u utorak u 3!  :D :D :D :D :D :D :D
[/quote]
Hvala  :)
senadc
Posts: 10
Joined: 25 Nov 2009, 20:59

da test je bio veoma lagan...jos samo da sam imao ova pitanja ranije..bio bi jos laksi..a ovo sto sam htio pitati za bodove vec je odgovoreno....hvala
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Ja sve uradila  :cupo: test je "mala maca" haha A brine me Rim i DPR uh covjece ....  ;( ;( ;(
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="DE_integro_ED"]
Ja sve uradila  :cupo: test je "mala maca" haha A brine me Rim i DPR uh covjece ....  ;( ;( ;(
[/quote]

DPR nek te ne brine, to je jos lakse nego ovo sto smo mi imali. Cista dosadna historija...a Rim, to brine sve nas  :mrgreen: . Samo lagano sportski sjedes doma, uz jedno hmm, 2-3 litra kafice, kutija cigara (ako ste pusaci :D) i ide ko voda niz grlo :) .
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Aha pa eto DPR i nekako ce proci ... al RIM odnosno latinski je meni gorri od Shi FOn Noy Plemenskog jezika hahaha, al hajd moramo nekako i to poloziti ... Da, ali ne cigare ... vec cokoladu ... Uh tad najbolje ucim !!! :)))
***sandich***
Posts: 18
Joined: 25 Oct 2009, 13:49

[quote="Judge Man"]
Fakat je lagan test bio, ja sam mislio da ce to biti mega uber super hard :D, ali kad sam procito pitanja "piece of cake" :D. Nadam se da su svi dobro uradili  ;)
[/quote]

jest,jest,al' malo sutra!!!ja sam dobila pitanja kojih uopste nema u knjizi...a iz testova nisam htjela da ucim...
Post Reply

Return to “I godina”