PFSA: Radno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Ameli88
Posts: 105
Joined: 06 Nov 2009, 15:39

[quote="ida.600"]
ja sam radno polozila iz skripte bez ikakvih problema. a i socijalno cu iz skripte uciti. ne isplati se iz knjige. profesorica je pravo fina na ispitu.
[/quote]


Hvala punooooooo :)
ninana_sa
Posts: 9
Joined: 22 Nov 2009, 20:24

[quote="elSaik"]
Da li se može položiti na osnovu skripte postavljene u skriptarini i, u slučaju da je odgovori na prvo pitanje "da", da li je ona dovoljna samo za 6 ili se može dobiti i veća ocjena?
[/quote]

Upoznata sam sa tom skriptom ali mislim da nije preporucljivo uciti samo iz nje..
ipak bi bilo dobro baciti pogled i na knjigu.. jer se ipak izlazi usmeno i zna se desiti da pita detaljno!

:)
aldin_ali
Posts: 24
Joined: 19 Feb 2010, 23:03

Može li neko da odgovori jel se moze izaći prije rokova radno pravo i koja nam je literatura osim knjige potrebna? Hitno!!!
Narednik Bilko
Posts: 25
Joined: 08 Mar 2010, 22:05

Iskreno... moze li se iz skripte poloziti ispit, naravno ukljucujuci sve one zakone koji su potrebni?
aliasnela
Posts: 33
Joined: 25 Nov 2009, 17:17

Ako si redovan student, kod prof. Jasminke, mozes poloziti iz skripte, ima skripta od 105 str., a i od 127 str, pa biraj!
Ja sam polagala po ovoj od 105 strana i sasvim je dovoljna za prolazak, bar po mom misljenju, jer sam dobila 8!
A zakone uopste nisam koristila pri ucenju!
Last edited by aliasnela on 20 Mar 2010, 19:08, edited 1 time in total.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="aldin_ali"]
Može li neko da odgovori jel se moze izaći prije rokova radno pravo i koja nam je literatura osim knjige potrebna? Hitno!!!
[/quote]

Zakon o radu i Opći kolektivni ugovor.
Narednik Bilko
Posts: 25
Joined: 08 Mar 2010, 22:05

Puno hvala na informaciji.
Anela88.
Posts: 11
Joined: 08 Jan 2010, 22:08

Da li je istina ako ne znas pitanje da sutis i ona ce ti ga odgoviriti za tebe? Da se ne pokusavas izvlaciti jer te to samo "ukopa"?
adisab
Posts: 22
Joined: 01 Mar 2009, 16:32

tako sam ija culaaa :)))
jenny
Posts: 145
Joined: 27 Feb 2009, 14:21

[quote="Anela88."]
Da li je istina ako ne znas pitanje da sutis i ona ce ti ga odgoviriti za tebe? Da se ne pokusavas izvlaciti jer te to samo "ukopa"?
[/quote]
pa trebas pricati ako znas odgovor ili mislis da znas, a ako nisi sigurna onda nekad bolje i da sutis malo pa ti ona pomogne... stvarno zena izvlaci iz tebe, ako makar nesto znas o tom pitanju koje ti je postavila proci ces
Post Reply

Return to “III godina”