PFTZ: Obligaciono pravo

Još malo pa diploma...
Shmizla
Posts: 122
Joined: 29 Jan 2010, 16:43

Jel zna neko od ovih koji su na zadnjem roku polozili,da li ima kakvo obavjestenje za predaju indexa asistentici,danas ili sutra?Jer je tako bilo prosli rok,pa reko da nije opet izaslo kakvo obavjestenje,a nisam bila na faksu?!
Zigurat
Posts: 26
Joined: 17 Dec 2009, 16:34

Hehehe.Ove Obligacije postaju smijesne da bi postojale.Cuj odvajanja gradiva od zadataka.Pih.Pa zar je moguce da svi studenti ne mogu imati isti kriterij za polagat obligacije.Ovaj fax je isto necija privatna svojina.Danas cemo ovako sutra cemo ovako.Neko svoje licne frustacije lijeci na studentima.Ovdje je cilj izgleda da ne prepisujemo iz praktikuma gradivo.Profesor je jos prosle godine rekao da ko nadje odgovor u praktikumo to je rezultat njegove snalazljivosti i da je to ok.Hamid nije pravio frku oko toga.Al eto.Sad neko pokusava na silu uspostaviti neki "autoritet".:cenzura: ba.Nije vise ni bitno.Navikli smo mi na svakojaka sranja pa smo se izvukli.Nemam pojma sto sam ista napisao al eto.Puni mi se kapa od svega na ovom faks-u.Samo zelim da se ovo ne odnosi na profesora jer ono je super lik.Pozz
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Iskreno na ovoj trecoj godini sam se najvise puta razocarala. I sto se tice organizacije vjezbi, i predavanja i profesora i ispita i ocjenjivanja. Ocekivala sam da ce biti sve kvalitetnija nastava kako se bude islo sa jedne godine na drugu, a ispalo je obratno.
JohnDoe
Posts: 135
Joined: 01 Jul 2009, 16:53

[quote="Nefertiti"]
Iskreno na ovoj trecoj godini sam se najvise puta razocarala. I sto se tice organizacije vjezbi, i predavanja i profesora i ispita i ocjenjivanja. Ocekivala sam da ce biti sve kvalitetnija nastava kako se bude islo sa jedne godine na drugu, a ispalo je obratno.
[/quote]

al iskreno i mi smo malkice po smotani...kad smo ostali posle kojeg predavanja da se dogovorimo sta, jel imamo predstavnike godine mi ????

ajmo se skupit ajmo sta priupitat prodekana za nastavu a nije ovako da baljezgamo po netu
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Mislim da to "baljezganje" je najvise sto mozes :D, vidis asocijaciju studenata PF i koliko oni mogu uraditi i nasi predstavnici u asocijaciji. Okrutna istina je da se niko nece zauzeti za studente ko ima autoritet, svi rade u svom interesu. Pa i prodekan za nastavu fiktivno rjesava probleme obecavajuci, a sve se na kraju svede na volju profesora. Studentima samo rokova i igara!  :mrgreen:
Last edited by Nefertiti on 18 Mar 2010, 16:42, edited 1 time in total.
JohnDoe
Posts: 135
Joined: 01 Jul 2009, 16:53

[quote="Nefertiti"]
Mislim da to "baljezganje" je najvise sto mozes :D, vidis asocijaciju studenata PF i koliko oni mogu uraditi i nasi predstavnici u asocijaciji. Okrutna istina je da se niko nece zauzeti za studente ko ima autoritet, svi rade u svom interesu. Pa i prodekan za nastavu fiktivno rjesava probleme obecavajuci, a sve se na kraju svede na volju profesora. Studentima samo rokova i igara!  :mrgreen:
[/quote]

ma jest i to al mislim stvarno nas ovu godinu razvlace na sve strane :;S
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Kolege,da li se sutra odvija usmeni ispit iz Obligacija po rasporedu tj. u 12:00h. Veliki pozdrav.
Shmizla
Posts: 122
Joined: 29 Jan 2010, 16:43

ja dolazim u 12h..mislim da se nista nije izmjenilo.. :f055:
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Ok  :f035:
dinaaaaa
Posts: 133
Joined: 05 Dec 2009, 12:43

kolege koje su vec polagale Obligacije I da li ima nesto sto se ne uci iz ove ogroomne knjige ( neke oblasti, bilo sta) ?????
Post Reply

Return to “Treća godina”