PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
d3c
Posts: 128
Joined: 23 Nov 2010, 13:05

Sto se tice prijave ispita, dovoljno je da kupis prijavu za ispit, popunis je i predas sa Indexom kad budes polagao ispit. U nacelu, nije ti potrebna prijava ispita preko isss-a jer profa ne gleda to, ali ja ti savjetujem da ga ipak prijavis i putem interneta (jer bi bilo glupo da ti se npr. ne prihvati ispit jer ga nisi prijavio, a nije ti to tesko uraditi kad vec druge ispite moras prijaviti online).

Sacekajte par dana i bice objavljeni termini na sluzbenoj stranici faksa.
Dado
Posts: 298
Joined: 17 Feb 2010, 18:00

Ma sve po skripti ucit i prvu glavu samo obratit paznu na kratka pitanja i iz knjige metode ustavnog prava jer ti kaze reci mi ostale metode i rev krutog ustava jer onu posrednu pegla.Iz 9 glave polupredsjednicki sistem iz knjige procitat kohabcitaciju i lekciju orleanski  parlamentarizam ,ovo ostalo hladno skripta.Ovo za stari sistem ne znam kako pita bolonju.
@mi
Posts: 140
Joined: 27 Oct 2010, 19:05

Kolege znate li mozda kad ce biti potpisi?Jel prof. sta rekao?
Pozic :)
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

Je l' profesor pita išta van ovih pitanja , ikad' ?  :p031:
beti
Posts: 88
Joined: 24 Sep 2009, 20:54

[quote="Dado"]
Ma sve po skripti ucit i prvu glavu samo obratit paznu na kratka pitanja i iz knjige metode ustavnog prava jer ti kaze reci mi ostale metode i rev krutog ustava jer onu posrednu pegla.Iz 9 glave polupredsjednicki sistem iz knjige procitat kohabcitaciju i lekciju orleanski  parlamentarizam ,ovo ostalo hladno skripta.Ovo za stari sistem ne znam kako pita bolonju.
[/quote]

Jesu li to ove skripte iz skriptarnice ili neke druge?
JasnaB
Posts: 250
Joined: 31 May 2009, 21:41

[quote="@mi"]
Kolege znate li mozda kad ce biti potpisi?Jel prof. sta rekao?
Pozic :)
[/quote]





Meni su rekli najvjerovatnije 27.12., a mislila sam da su sutra ili u petak, pa ako neko jos nesto zna, valjda ce postaviti ovdje :)
Zvjezdica
Posts: 19
Joined: 26 Aug 2009, 17:12

[quote="JasnaB"]
[quote="@mi"]
Kolege znate li mozda kad ce biti potpisi?Jel prof. sta rekao?
Pozic :)
[/quote]





Meni su rekli najvjerovatnije 27.12., a mislila sam da su sutra ili u petak, pa ako neko jos nesto zna, valjda ce postaviti ovdje :)
[/quote]



U petak najvjerovatnije nece jer je rekao da nema predavanja zbog Bozica,samo se nadam da nece biti 31.og kao i kodifikacije...
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

zna li ko jesu li izašli termini ispita za januar-za stari sistem?već je 22. a ništa nema..
hare_krishna
Posts: 659
Joined: 11 Oct 2009, 21:05

Hocel' biti predavanja iz ustavnog u petak?
Leloni
Posts: 177
Joined: 26 Feb 2009, 15:32

predavanj sad u petak nema zbog Bozica neradni dan
Post Reply

Return to “II godina”