PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nina Iris
Posts: 222
Joined: 24 Sep 2009, 10:55

Nije ni meni stvarno upisano na isss, mada nije ni u index. :D polozila sam,ali nisam bila tu kada je bio upis... :D
leila leila
Posts: 362
Joined: 16 Jun 2010, 14:51

da li neko zna hocemo li moc birat sad usmeno ili pismeno da nam bude ispit
YiggSaw
Posts: 118
Joined: 02 Sep 2009, 16:59

Ja mislim da se ne moze birati, međutim moje subjektivno mišljenje je da ti je veoma lakđe položiti Stvarno pravo usmenim putem. Jer profesorica ti postavlja dva pitanja i maksimalno je fer i korektna prilkom odgovaranja,tj. ne morađ znati sve napamet - veoma joj je važno da vidi da razumiješ gradivo i da si povezao neke osnovne stvari. Međutim prilikom odgovaranja za veću ocjenu, e tu je malo pekava, onda zaista zna pitati malo teže stvari i postavljati par caka ..

Sve u svemu, ne prepadaj se,izadji na ispit i smireno odgovoraj na svako pitanjem ukoliko ne znaš uvijek je ona tu da ti pomogne...

Sretno
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

leila leila


Idi usmeno kad vam je to omogucila,inace ogadi će ti se pismeni poslije stvarnog ;)
Last edited by nuki_cika on 08 Sep 2011, 20:21, edited 1 time in total.
-Ena-
Posts: 86
Joined: 20 Apr 2011, 15:07

Stranica prije.... da li je samo to dodatna literatura? Hvala unaprijed
Last edited by -Ena- on 08 Sep 2011, 22:15, edited 1 time in total.
YiggSaw
Posts: 118
Joined: 02 Sep 2009, 16:59

Jeste :)

Sretno !
Nina_M
Posts: 411
Joined: 23 May 2009, 12:20

[quote="Lissa"]
interesuje me da li je studentima koji su polozili ovaj predmet u 7 mjesecu upisana ocijena u isss ili sam samo ja izuzetak??
[/quote]
Nije ni meni upisana ocjena na isss-u, a polozila sam u 6. mjesecu. Nisi jedina, nije do nas :)
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

Nije ni meni upisana :-D
-Ena-
Posts: 86
Joined: 20 Apr 2011, 15:07

Imam jedan problem, tehnicke je prirode.. Ako ima neko molim vas literaturu etaznog vlasnistva Prof. Povlakic u wordu, da postavi ili meni posalje, jer pokusavam vec par sati da skontam kako da prebacim iz pdf file-a u word ili samo pdf da istampam, ne ide nikako. u word ne mogu nikako da prebacim, trazi da platim 19 dollara.. hahaha, a kad istampam kao pdf file, fali mi  pola teksta... nevejrovatno.. ne znam u cemu je problem, nisam neki comp freak, a i nije da ne znam bash baratati... :) Bila bih vam jako zahvana... unaprijed hvala
ai mei
Posts: 214
Joined: 24 Feb 2010, 18:44

@Ena

Download-iraj 'PDF to Word Converter'  :mig:
Post Reply

Return to “II godina”