PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
imber
Posts: 237
Joined: 26 Oct 2011, 15:52

Ne.
Breskvicca
Posts: 222
Joined: 27 Nov 2011, 20:05

Jel moze neko sigurno da mi kaze jel  vanredni studenti ne biraju  izborni  predmet od 25, 26. 01. , odnosno kako vec to ide za vanredne ??? dal postoji ikakvo obavjestenje za ovu godinu , posto vidim da je i prije bilo nesuglasica po pitanju vanrednih studenata i izbornog predmeta ..pa ako ima nek'o vanredan da sigurno zna bila bih zahvalna na informaciji, da ne cekam sutra djaba  na studentskoj :)          thx na prethodnom odgovoru :)  pozzicc (:
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Otkud to sad :S ja odoh kasnije na studentsku a vanredna sam, ali eto vidjet cu pa javim

Doduse sad se sjetih, mislim da smo prije izborni u aprilu prijavljivali, ali posto sad i godinu ovjeravamo u februaru ne vidim zasto ne bi i izborni prijavili.
zana1
Posts: 191
Joined: 02 Nov 2010, 18:56

[quote="Breskvicca"]
Jel moze neko sigurno da mi kaze jel  vanredni studenti ne biraju  izborni  predmet od 25, 26. 01. , odnosno kako vec to ide za vanredne ??? dal postoji ikakvo obavjestenje za ovu godinu , posto vidim da je i prije bilo nesuglasica po pitanju vanrednih studenata i izbornog predmeta ..pa ako ima nek'o vanredan da sigurno zna bila bih zahvalna na informaciji, da ne cekam sutra djaba  na studentskoj :)          thx na prethodnom odgovoru :)  pozzicc (:

[/quote]
Kolegice, ja sam maloprije zvala studentsku i pitala da li to vazi i za vandredne i teta mi je rekla da vazi jer  oni trebaju da predaju spiskove profesorima...
Takodjer pitala sam da li neko moze da to uradi umjesto mene jer nisam iz Sarajeva a trenutno i nisam tamo, rekla je da moze samo ako ima moj index... :)
djems.tr
Posts: 83
Joined: 14 Sep 2011, 19:23

molim vas može li mi neko reći koje su moje obaveze, vanredni sam student, III godina, stari sistem...trebam li ovjeravati semestre i dali i mi trebamo prijaviti izborni predmet? i ako treba do kad su rokovi, baš sam zbunjena...
Nina_M
Posts: 411
Joined: 23 May 2009, 12:20

Trebas ovjeriti godinu do 1.2. i trebas prijaviti izborni predmet, a to mozes danas i sutra na studentskoj sve. :)
lily20
Posts: 101
Joined: 26 Sep 2010, 18:12

Jel ima neko da mu nisu upisani svi polozeni ispiti na isss recimo meni nije upisano bracno pravo a vec su dvije godine kako sam ga polozila Na studentskoj mi kazu kako ce biti upisani dal da se brinem ili???
mido117
Posts: 312
Joined: 07 Jan 2010, 09:36

pozz,kod mene nema na isss da prijavim izborni prosle godine sam ga uzel,jel trebam otic na studentsku ili sta vec??
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

Da li moram imati ovjeren semestar da bih odabrala izborni predmet?

I da li se obrasci za izborni kupuju na studentskoj, jer mi je to bezvezno cekanje, cekacu pola sata- sat da dodjem na red da kupim obrazac i pola sata- sat da ga predam?
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Eh ja sam danas otisla fino uzela prijavnicu, nije mi nista rekao onaj momak sto sam vanredna, znaci da svi sada prijavljuju.
U 11 kada sam bila vec je nestalo prijavnica bilo za kliniku iz kpp-a a i za vecinu drugih, ja uzela kliniku iz radnog.

I nema nikakvog cekanja ni guzve, dodjes fino trazis prijavnicu, odes popunis i vratis se da predas. Ja to sve zavrsila u roku 5 minuta.
Post Reply

Return to “III godina”