PFSA: Moderne pravne kodifikacije

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bilal16
Posts: 44
Joined: 29 Sep 2010, 13:52

a jel ima neko one teme za eseje
Nejla
Posts: 164
Joined: 09 Oct 2010, 02:27

A znali se kada ce biti za vanredne ovaj zavrsni integralni ispit?
classic
Posts: 157
Joined: 30 Sep 2010, 23:55

A zna li neko kad su konsultacije kod ass.Halapica ?
Maranello
Posts: 199
Joined: 17 Oct 2010, 16:46

Ponedjeljkom od 11 do 16 sati.
sweetest_tabooo
Posts: 152
Joined: 10 Sep 2009, 15:28

I ja sam vanredan student,nisam isla na predavanja. Kako lijepo pise na knjizi Moderne pravne kodifikacije,tj. ispod naslova stoji predavanja i zakonski tekstovi. Da li se na to misli u prethodnim postovima ovdje(misleci se na pitanja koja ce doci na ispitu)? Prethodno postavljeni link se odnosi samo na dio pitanja. Da li jos negdje postoji spisak ostalih mogucih pitanja ili se to moze izvuci na osnovu materije navedene knjige?
Dacca
Posts: 584
Joined: 08 Dec 2010, 18:10

@ Nejla Najsigurnije ti je da posaljes mail ass, jer ti to niko sada ne moze odgovoriti  :p031:

sweetest_tabooo Ova pitanja sto su postavljena odnose se na pravne tekstove, a zakonike i ostalo sto spada u predavanja ucis, pa sta ti dodje...  ispali su i previse fer sto su dali i ova pitanja, nesto treba malo i sjesti pa ''taberiti'' knjigu  :d055:
sweetest_tabooo
Posts: 152
Joined: 10 Sep 2009, 15:28

Da razumijem dacca,postavila sam pitanje zato sto ne idem na predavanja i ne znam da li se samo uci iz knjige ili ima jos neki izvor materijala? Da li sve to sto spada u predavanja i zakonike mogu naci u knjizi? Ukratko,zbunjuje me to sto odvajate zakonike i predavanja kao materije,samim tim sam se pocela pitati da li je samo knjiga dr.Karcica dovoljna za prolaz na ispitu?
Dacca
Posts: 584
Joined: 08 Dec 2010, 18:10

Uci se samo po knjizi, a odvaja se zato sto smo mi vec polagali pravne tekstove po onim pitanjima, a za drugu parcijalu su zakonici :d055:
arm1n
Posts: 27
Joined: 12 Oct 2010, 19:22

bio sam kod assistenta Halapića i rekao mi je da je u ponedjeljak (sutra) odbrana seminarskog, htio sam da pitam ima li ikakav red ili grupe kod izlaganja ili ćemo svi doći u 11? zna li neko?
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ja sam sa prijateljicama izlagala seminarski kod njega, bilo nas je vise, nismo samo mi bile(mislim ta nasa tema) i ulazili smo ono kako je ko dolazio, ali brzo to ide bas, pocnes pricati on te prekine postavi ti pitanje, zavrsis za svega par minuta :D
Post Reply

Return to “II godina”