PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

Ma meni uopšte nema u ponudi prijava izbornih ispita.Ima li još kod nekog takav slučaj? :zamisljen:

EDIT:nisam vidio obavijest gore,sve je uredu sada. :)
Last edited by Soap on 25 May 2012, 23:43, edited 1 time in total.
barca4ever
Posts: 11
Joined: 11 Feb 2012, 00:13

zna li ko kako  se  zove  ass  iz  autorskog  tj osnova prava intelektualnog  vlasnistva :D  haj ako neko zna  nek  javi  hvala unaprijed
Didy
Posts: 305
Joined: 28 Sep 2009, 14:34

Iza Razija Mešević - Mr. viša asistentica -  ir.mesevic@pfsa.unsa.ba ;)
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Hajmo ljudi obavijestiti insprekciju,ovo stvarno vise nije fer i postaje krajnji bezobrazluk.Kad treba da se plati isss 20km nedo Bog da zakasnimo dan ne bi nam ni primili index da nam ovjere il upisu god.A meni vise ima NEUPISANIH nego upisanih ispita.Isao sam molilo,trazilo samo krivicu jedni na druge svaljuju.Oni na studenskoj kazu do prof.prof da je to do studenske.Boli nas briga do koga je u biti ako je do petrovica,nek si sredi on to!!!On sto ima sastanke i hoda i rj.dr.prob.to je do njega al ako znaju da uzimaju nam pare imamo pravo da dobijemo ono sto placamo.Kazu kad dipl.sve ce nam biti unijeto a to sto neko izgubi pravo na djeciji doplatak i dr stvari to njega briga,tad Petrovic ili ko vec to nece namiriti!Bune se kad ne mogu da nam izadu u susret kad je u pitanju prenos ispita,oktob rok ehhhhh sta je sad-Ovo je do njih sad nas nije briga nek nam unesu sve polozene ispite sto je prije moguce!!!!
raskoljnikov62
Posts: 46
Joined: 14 Mar 2011, 11:09

Koji je mejl prof. Melihe Povlakić? Pisao sam na m.povlakic@pfsa.unsa.ba, ali nije mi odgovorila još, a hitno je. Da nema možda neki drugi mejl? Hvala.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

NeZ
A ja sam davno ovdje napisao da je uzimanje tih 20 maraka za isss klasična pljačka,jer da bar polovina toga ode u održavanje isss-a on bi savršeno fukcionirao.A sve ostalo se s tobom slažem.Kd treba dati pare prvi su na redu,vrše pritisak na studente itd,a kad trebaju oni šta da ponude ili nam omoguće nema ih nigdje
Nincy
Posts: 67
Joined: 07 Dec 2009, 23:20

Sta je s odlukom o ponistavanju ispita?? Hoce li ponistavati ako se ne ocisti do kraja sept prethodna godina?? I sta je s upisivanjem ocjena?pola prof upisuje u rubrike pola na kraj.indexa..ja vise ne napominjem da nemsm cistu god..sve upisujem..pola ih i ne pita :S
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

Stari sam sistem trebam upisat četvrtu godinu, može li mi neko napisati koje sve predmete imam, znam da ima uprava, engleski,za izborni ću uzet kriminologiju s penologijom, koji su ostali?
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Privredno pravo, Građansko procesno, Međunarodno privatno pravo, Autorsko pravo i pravo industrijskog vlasništva, Teorija prava...
Post Reply

Return to “IV godina”