PFSA: Procesno međunarodno privatno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Laki Lu
Posts: 16
Joined: 29 Sep 2011, 12:48

Zumbule TI SI PRAVO AGRESIVNA ZA OVAJ FORUM  :@  :D i o kakvoj crnoj molbi pricas pa sta dodje do dekana tu ti je kraj .Neda izaci na svoje ispite u oktobru,meni neda,slao mail, a kakvom se ti logikom vodis da ce ti dozvoliti?  :D Pa onda bi dao socijalni rok da dozvoljava plaganja te vrste ,a kakve rokove vi hocete ; na koji mogu izaci neki,onda traze polaganje svi i ode u nedogled. Ja dolazim sestog  :kava:
zumbul
Posts: 122
Joined: 27 Apr 2010, 10:54

Eh, ovako dok se tenzije malo smire, pa da sad napisem, ja u svom prvom postu sam napisala da ce profesor NAVODNO odrzavat ispite 6 i 13-tog, sto znaci nisam siugrna, to je ono rekla-kazala i to je problem koliko su te vjerodojstojne informacije i koliko se mozemo osloniti na to, jer bilo bi bezveze da mi dodjemo tamo, a nema nikakvog ispita. Bilo bi lijepo da neko napise izlazili li 6-tog ili 13-tog da znamo da li dolaziti ili ne, jer ja licno nikog ne znam. A, sto se tice molbe sigurno ne bi navela da profesor daje vandredne termine da ne bi ukopala prije svega seba pa i ostale. Ja sam samo htjela da pokusamo sa svim od molbe ( ne urodi polodom, ok nikakva frka) idem ja prva moljakat ako bude tih ispita, ali opet kazem nisam sigurna. Eto tolko od mene, izvinite ako ste nesto shvatili kao provokaciju, nije bilo namjera.
Last edited by zumbul on 01 Oct 2011, 09:16, edited 1 time in total.
ninapravnik
Posts: 78
Joined: 23 Nov 2010, 20:49

Evo u komentarima u MPP neko je napisao da je starom sistemu zakazao rok za 13-ti jer nije stigao da ih ispita neki dan,pa se pojavite i vi bolonjci taj dan i završićete ispit.Ne gnjavite prof svaki dr dan,pa zar niste svjesni da vam on prvi sad može reći da zbog vas ukida svima i da na kraju svi budu morali čekati novembar.Uostalom realno dok raspravljate kad ćete ga pitati kad nećete,da li ćete pisati molbu ili ne mogli ste učiti PMPP i spremni 13-tog doći a ovako gubite dragocjeno vrijeme.i naravno ,želim vam svima da položite  :kava:
zumbul
Posts: 122
Joined: 27 Apr 2010, 10:54

Ok, hvala kolegice, vidimo se 13-tog aBd, sretno nam :)
esmiraa
Posts: 67
Joined: 13 Aug 2009, 16:24

Svi idemo 13-tog!
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

Vazi :))
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

13og je rekao i zapisao na papir koji studenti su ostali neispitani na drugom terminu zbog velike guzve i rekao samo njima da dodju,,samo stari sitem je u pitanju,,a mi bi ga pitali poslije ispita da i nas ispita ako bude dobre volje al dabogda  :moli: :kava:
NeLa
Posts: 133
Joined: 07 Sep 2009, 07:44

Pokusat cemo onda svi 13-og, pa ako upali dobro je, ako ne imamo spreman ispit za sljedeci termin  ;)
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

vazi  ;) nadam se da nas nema previse  :O  :kava:
Laki Lu
Posts: 16
Joined: 29 Sep 2011, 12:48

A KAKV JE TO ISPIT navodno 6og ????  i u koliko je ispit 13og?? nema niko blage veze,,ako je zapisao imena onih koji mogu doci a to inace radi,nema sanse da iko drugi odgovara,,,doci cu i ja 13og samo u koliko sati drage kolege, kad ovi studenti sto ih je zapisao nece nikome da kazu kad im je rekao da dodju  :zamisljen: 
Post Reply

Return to “IV godina”