PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

[quote="ajsa"]
a meni je drugi termin 1.10.a znam da necu stici sve poloziti mislim ustav 2.ostat ce mi vjerovatno glava i poz dio,al cu ga zamoliti da mu dodjem za 5 dana.al necu biti jedina vjerovatno:)
[/quote]
Nećeš kolegice.Bit će nam ovako  :moli:

Nego,primjetili ste da one zadnje dvije glave na ovom terminu nije spajao kao što su neki pričali.Još jedna glavobolja više. :c053:
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

Soap, do koje si glave tacno dosao/la??
kenan.topa
Posts: 21
Joined: 25 May 2010, 16:48

[quote="Soap"]
[quote="ajsa"]
a meni je drugi termin 1.10.a znam da necu stici sve poloziti mislim ustav 2.ostat ce mi vjerovatno glava i poz dio,al cu ga zamoliti da mu dodjem za 5 dana.al necu biti jedina vjerovatno:)
[/quote]
Nećeš kolegice.Bit će nam ovako  :moli:

Nego,primjetili ste da one zadnje dvije glave na ovom terminu nije spajao kao što su neki pričali.Još jedna glavobolja više. :c053:
[/quote]

Isti problem imam i ja, ako bih položila tri pitanja koja mi sada dolaze (01.10.) onda opet ostaju Institucije EU i 2 Ustava, tako da ...ma, nikad kraja, ali sa prof. ćemo se lahko dogovoriti, barem se prema meni odnosio sasvim fer i korektno i izašao u susret kada sam imala problema, ma ništa ne brinite samo naučite to sve i na ispit  ;) 
djonla
Posts: 50
Joined: 18 Dec 2009, 12:34

Zamolio bih vas, ali molim vas iskreno i od srca :D:D:D

10 i 11 glava........po onoj knjizi iz 2006 god. Koja pitanja treba ucit?koje stranice u knjizi, sta treba ucit, sta se preskace??? Samo vas molim da ne bude odgovora tipa imas to ovdje kazano, napisano, treba jednostavno sve ha hu......nego ako neko moze fino da napise kako i sta.....ima cokoladu od mene :D:D:D


hvala unaprijed:)
jusko
Posts: 16
Joined: 20 Jun 2009, 16:27

sta se tacno treba uciti za pitanje Polupredsjednici sistem (glava IX)?
Je l' to ovo polupredsjedinicki sistem u Francuskoj V. Republici?
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

@Djonla ja cu ti sve napisati za Milku  :mrgreen: samo reci sta si zadnje odgovarao.
djonla
Posts: 50
Joined: 18 Dec 2009, 12:34

Tasso legendo, zadnje sam polozio Svicarsku....dakle 2 pitanja iz 9e glave, 10 i 11 glavu da mi objasnis ono bas(knjiga 2006)...svako pitanje, gdje sta kako,ha hu ovo ono....dakle bukvalno sve:) da mogu ovih 7 dana ubit ustavno:) a zauzvrat milku(koju god hoces) i nekoliko Red Bullova...jel posteno?:)
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

[quote="Tassa"]
Soap, do koje si glave tacno dosao/la??
[/quote]
Ostao mi parlamentarni sistem (izbacio me zbog benigne greškice,ne mogu se ni sada pomiriti sa tim),zadnje dvije glave i pozitivno.

Mnogo,znam. :c053:
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="djonla"]
Tasso legendo, zadnje sam polozio Svicarsku....dakle 2 pitanja iz 9e glave, 10 i 11 glavu da mi objasnis ono bas(knjiga 2006)...svako pitanje, gdje sta kako,ha hu ovo ono....dakle bukvalno sve:) da mogu ovih 7 dana ubit ustavno:) a zauzvrat milku(koju god hoces) i nekoliko Red Bullova...jel posteno?:)
[/quote]Dobro iz 9 te ucis dalje sve iz SAD, Parlamentarizam sve osim zadnje lekcije. 10 glava- Neovisnost pravosudja(Odredjenje sadrzaja,Neovisnost pravosudja,ustavna jamstva), Odnos sredisnjih I lokalnih vlasti pa sve do 404 str. 11 ·ucis od 413-417 ali na toj str ne ne ucis ovo o BIH, Federalisticka teorija, I 430 str Institucije EU. Eto to ti je to Moze milka sa keksom,a ovaj Red Bull nemoj bez vodke !!!
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="Soap"]
[quote="Tassa"]
Soap, do koje si glave tacno dosao/la??
[/quote]
Ostao mi parlamentarni sistem (izbacio me zbog benigne greškice,ne mogu se ni sada pomiriti sa tim),zadnje dvije glave i pozitivno.

Mnogo,znam. :c053:
[/quote]Ma daj ja mislila tek poceo hahah , to bi bilo zabrinjavajuce.Mozes to rijesiti nije puno ..
Post Reply

Return to “II godina”