PFSA: Pravne kulture (izborni predmet)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Sanja79
Posts: 45
Joined: 06 Oct 2009, 20:27

@XANA,
nije istina za aktivnost, ja sam bila prisutna na svim predavanjima i bilo je raje koja se ponekad javljala, a druga stvar "profesor" (stavljam namjerno pod navodne znake:):)) je na pocetku rekao da ce on predavati prvi cas, dok cemo se mi javljati na drugom casu i tako ucestvovati u podjeli tih bodova. Međutim nikad nismo imali tog drugog casa. A sama sam zrtva njegovog rezima, svojevolje, neporfesionalnosti, i svega onog loseg kada mi je oduzimao bodove na ispitu sto sam presla liniju i tako dobivsi najmanju ocjenu od svih sto sam dobila na ovoj 3g. SRAMOTA!!!!
xana
Posts: 155
Joined: 20 Jan 2010, 16:54

Da, ali bilo ih je vrlo vrlo malo i ne znam da li je ikada njima dao bodove, ali hocu da kazem da je prof. vjerovatno odustao od toga zato sto ostali nisu ucestvovali. Znam da je jednom kada smo imali drugi cas, kad je vidio da se niko ne javlja, prozivao imena sa one liste i postavljao pitanja o lekciji koja se tad radila i to je bilo nekako bas bezveze. A sto se tice prelazenje linija nikad mi nije bilo jasno zasto mu to toliko smeta :)
Nessa
Posts: 432
Joined: 27 May 2009, 11:00

ja stvarno ne mogu da vjerujem da kukate oko ovog predmeta...

prvo, meni je gradivo u vecini slucajeva bilo zanimljivo ali svakako laHko za zapamtiti
drugo, pa jeste li (zamalo da napisem pogrdnu rijec) da ne mozete nauciti 30 pitanja sto je covjek dao kao ispitna?

ovaj predmet sam ucila bukvalno dva dana, a nisam od onih sto kazu ma prelagano je naucices to brzo...
problem je sto vi hocete da dobre ocjene dobivate na lijepe oci, e pa dragi moji ako ste vec mogli rim polagati integralno, bujrum sjednite 2 sata iscitajte i dobicete najmanje 8.
jusko
Posts: 16
Joined: 20 Jun 2009, 16:27

...ako ne predjete linije.
Nema potrebe da citirate post koji se nalazi odmah iznad vaseg posta!  Zlatokosa
Last edited by jusko on 12 Jan 2011, 13:00, edited 1 time in total.
bolestan
Posts: 265
Joined: 07 Apr 2009, 20:20

jel moze neko samo da mi kaze gdje da nadjem literaturu koja je potrebna, odnosno da li treba jos nesto osim ovog iz skriptarnice,
hvalaaa
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

Zanima me moze l' neko od starijih kolega da kaze kakav je predmet , kolika je knjiga i kako ide sistem sav ..?  Vidim da je prof. Karcic sto je okej , al' Halapa ima neke cudne kriterije , pa me zanima je l' on ass i kakve su ocjene ?  :mrgreen: Hvala . (:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Imas dosta informacija za ovo u prvim stranicama ove teme. Pogledaj malo malo ima stranica a imas sve informacije. Da ne radim sada copy-paste .. :p031:
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Je l' se meni učinilo il' ovaj predmet predaje Karčić?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Upravo tako Gabbi :)

Prof. Karcic predaje Pravne kulture :mig:
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Znači jedan od lakših izbornih. Bravo za mene. :e006:
Post Reply

Return to “II godina”