PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lekica88
Posts: 240
Joined: 29 Aug 2009, 11:32

navodno prosle godine su bile grupe.. vjerovatno u prvu su isli oni koji su htjeli odmah radit, a u drugu oni koji su htjeli odgodit ili su se predomisljali, pa su se dogovorili s njom o odgodi.. s tim da je glupo cekat duze najbolje bi bilo pitat je cim udje u salu, dignemo ruku mi koji zelimo odgodu s nekim na celu sto ce postavit pitranje i vidimo da li ce nam upalit :-).. sto nas je vise to je bolje.. potpisi su suvisni, bar po meni.. ja nisam iz sa, ali cu doc' malo prije parcijale i vidjet sta ce da bude.. glupo je da dolazimo u 10, jer ne znamo ni kad ce ona biti tu, a da je cekamo bezveze je, jer znamo da ce doci oko 12..  et ako sta novo skontate napiste i hocel' se to potpisivat javite, pa da mogu nekog zamoliti da me potpise, jer prije 12 necu moci doc'..
Nejraaa
Posts: 374
Joined: 31 Dec 2010, 08:06

[quote="dea"]
Ima li iko da želi sutra raditi??? :)
[/quote]

i ja sam odustala. ima dosta informacija, dosta podnaslova. taman bi mi leglo da još malo to ponovim i sistematiziram. :)

prosle godine je profa kasnila, barem su meni tako rekli, a bile su dvije grupe isto kao i grupe za ispit a-k l-z ili kako vec ide. a nama je najpametnije da je sacekamo pred salom i odmah zamolimo za dodatni termin 29. pa sta bude bude. :D
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

i ja mislim da treba doci ranije i pokusat je naci,a da nema potrebe zapotpisima...To bi izgledalo kao da je prisiljavamo..Samo moramo biti slozni i fino zamolit,a ne da cekamo da ona sama predlozi
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

A šta ako ispadne da onda niko neće raditi sutra,tj. danas? Ili,2,3,5? Ne znam baš kako bi to ona primila...
Nejraaa
Posts: 374
Joined: 31 Dec 2010, 08:06

ma sigurno ce biti raje koja je spremila. nisu ni svi studenti na forumu ili ne pisu.  ;)
Emina
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2009, 00:18

Ima li rezultata, zeljno ih iscekujem :)
nerminaaa
Posts: 14
Joined: 18 Sep 2010, 02:13

parcijala odgodjena za 6. maj
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

P zar nije 29.hajd molim vas neka neko da tacnu informaciju,odku sada 6.maj ???
selmida
Posts: 66
Joined: 01 Sep 2010, 23:54

a rezultati?????
Pravnifax
Posts: 99
Joined: 31 Oct 2009, 21:37

29-tog će fax raditi skraćeno zbog prvomajskih praznika,tako da je parcijala odgođena za 6. maj.
Post Reply

Return to “III godina”