PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

A sta je sa ostalim predmetima, mislim da li je toliko potrebno raditi sem. rad ?! Moze li se bez toga "dalje" ...
Servilija
Posts: 17
Joined: 14 Oct 2009, 13:38

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Pitanja za parcijale? Parcijale nikad nije bilo na DPR-u. Na završnom ispitu profesor otvori knjigu i čita podnaslove (podnaslov = pitanje).

[/quote] Mi imamo sad u decembru prvi test iz DRP...to nam se racuna ko prva parcijala  :S
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="DE_integro_ED"]
A sta je sa ostalim predmetima, mislim da li je toliko potrebno raditi sem. rad ?! Moze li se bez toga "dalje" ...
[/quote]

Iz KPH (drugi semestar) moraš raditi seminarski, jer bez tih bodova nećeš položiti.

[quote="Servilija"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Pitanja za parcijale? Parcijale nikad nije bilo na DPR-u. Na završnom ispitu profesor otvori knjigu i čita podnaslove (podnaslov = pitanje).
[/quote] Mi imamo sad u decembru prvi test iz DRP...to nam se racuna ko prva parcijala  :S
[/quote]

Toga prije nije bilo, zato i nećete naći nikakva pitanja. Knjigu i skriptu u ruke i malo stolicu zagrijte. Predmet uopšte nije težak.
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

OK Thx " MarcusTulliusCicero"  :d055:
bajro
Posts: 106
Joined: 27 Oct 2009, 16:20

da li ima skripta za DPR u skriptarnici???
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Gubljenje vremena, bar kada je u pitanju DPR.

Jedino ako se nešto ove godine promijenilo po pitanju bodovanja. To ne znam...
[/quote]

Ove godine je drugacije :) 20 bodova nosi esej, ta parcijala 30 i onda zavrsni ispit 50 bodova, znaci isto kao kph prosle godine. Tako da je pozeljno raditi esej.

[quote="tata strumf"]
kojeg datuma je parcjala???
i da li mogu izaci "obnovci"???
[/quote]
Pitala sam ja, mozemo izaci :) Prva parcijala je do 77 str tj. poslije Osmanske okupacije.
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Durmišević je glavni:D :D
Elmaaaaaa
Posts: 95
Joined: 25 Oct 2009, 01:15

predmet koji je lako naucit zapamtit dok je bkp jos laksi i manje obiman :) sve u svemu predmeti iz kojih mozete izvuci dobre ocjene
nerica
Posts: 75
Joined: 21 Aug 2009, 13:25

A zna li neko da li smo mi koji obnavljamo godinu obavezni da budemo na vjezbama i jel to uslov da bi mogli prisustvovati testovima, odnosno parcijalama...?
Post Reply

Return to “I godina”