PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
zule
Posts: 12
Joined: 28 Sep 2011, 20:57

Kolegice hvala puno na toj kolektivnoj molbi jer stvarno nisam mogla doći  a u ponedjeljek u koliko sati da se dodje?
angie88
Posts: 25
Joined: 23 Feb 2010, 18:20

Pa nema nista vise organizovano,napises za sebe i predas. Bilo bi lijepo kada bi vas jos predalo.A sto se tice prosirenja liste,daj Boze,mada sam culada i fakultet nije zadovoljan sto su primljeni studenti sa drugih fakulteta.Ipak ,smatram da bi mi koji smo diplomirali na ovom fakultet trebali imati prednost.Jeste da se gleda prosjek,ali bar znam koliko se moras namuciti i za 6 ponekad,ne dijele se ocjene kod nas tek tako.,
zule
Posts: 12
Joined: 28 Sep 2011, 20:57

Hvala  puno dali znaš radno vrijeme  studen.slu.za post.dipl.Namjeravam otići sutra obavezno.
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

moze se jos sutra predati zalba, ja sam zvala i pitala. cini mi se da studentska radi od 11-1h
zule
Posts: 12
Joined: 28 Sep 2011, 20:57

Hvala puno kolegice
dina_pf
Posts: 7
Joined: 17 Nov 2011, 12:58

sta ste naveli zalbi, koje razloge, il ne treba nista posbno?
Last edited by dina_pf on 21 Oct 2013, 09:54, edited 1 time in total.
neddyi
Posts: 23
Joined: 19 Aug 2011, 08:50

Može li neko reći šta je pisao u žalbi?  :moli:
paul hewson
Posts: 14
Joined: 02 Jul 2009, 20:19

[quote="angie88"]
Pa nema nista vise organizovano,napises za sebe i predas. Bilo bi lijepo kada bi vas jos predalo.A sto se tice prosirenja liste,daj Boze,mada sam culada i fakultet nije zadovoljan sto su primljeni studenti sa drugih fakulteta.Ipak ,smatram da bi mi koji smo diplomirali na ovom fakultet trebali imati prednost.Jeste da se gleda prosjek,ali bar znam koliko se moras namuciti i za 6 ponekad,ne dijele se ocjene kod nas tek tako.,
[/quote]

Stav ti je diskriminirajuci i totalno bezveze, cekaj narednu godinu pa konkurisi ponovo.
Nincy
Posts: 67
Joined: 07 Dec 2009, 23:20

[quote="paul hewson"]
Stav ti je diskriminirajuci i totalno bezveze, cekaj narednu godinu pa konkurisi ponovo.
[/quote]
Izvini kolega,ali je komentar na mjestu...ne znam sa kojeg fakulteta dolazis,vjerovatno ne sa sarajevskog pravnog, jer mislim da 99,9% tih studenata ce se 'sloziti' sa gore napisanim....svaka cast svima ali tezina naseg i ostalih pravnih fakulteta je enorma i ocita bas kao i visina ocjena..nema se ko sta uvrijediti tako je :)
Samo je mozda kolega to rekao malo grublje,alu to je posljedica njegove ljutnje a ne diskriminacije...diskriminacija ne postoji samo se postavljaju stvari na svoje mjesto ;)
pravnik_123
Posts: 572
Joined: 20 Jan 2010, 16:24

Smatrajte vi to diskriminacijom ili cime god hocete, ali je SRAMOTA da se privatni fakulteti izjednacavaju sa drzavnima. Zna se vrlo dobro kolika je razlika i u strogoci pri ocjenjivanju i u ostalim stvarima. Uostalom, kako mozete nekome reci da mu je stav bezveze? Bas suprotno,ta vasa izjava je diskriminirajuca, jer svako ima pravo da misli sta hoce i da kaze sta hoce. ( to izgleda niste uspjeli nauciti na tim vasim privatnim fakultetima ;) )
Last edited by pravnik_123 on 21 Oct 2013, 22:45, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “II ciklus studija”