PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
i_d_a
Posts: 101
Joined: 07 Sep 2009, 11:57

Molim vas ako mi neko moze reci do koje je glave 250 stranica u knjizi starog izdanja... I da li profesor sada iz 10 i 11.glave postavlja samo jedno pitanje za obje... I isto tako za posebni dio...
hvala puno...
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

U vezi prethodna 2 posta, problem je što ''profesorove posljednje 2 glave'' (bez pozitivnog dijela) nisu kao u našim pitanjima!!

Mene je npr. danas pitao odmah nakon parlamentarizma - DRUGI OBLICI SLOŽENIH DRŽAVA, TJ UNIJE, ja sam isto tako mislio da je preskočio onu glavu s lokalnom samoupravom, ali nakon tog pitanja, dobio sam PARLAMENT EU, dakle nije on ništa preskočio, nego je vjerovatno povezao posljednje 2 glave... No nije problem, možda čak i bolje tako, jer su na kraju relativno lagana pitanja, Sretno !
aldijana
Posts: 27
Joined: 29 Aug 2009, 13:47

Da li iko znas hoce li biti neki ''gratis'' rok sad u julu ??!!???  :U :U
clio
Posts: 228
Joined: 27 Jun 2009, 09:10

Zna li se šta će biti sa studentima koji nisu uspjeli završiti Ustav u ovom roku ,hoće li nas prof. Duvnjak pitati i u septembru ili će nas ispitivati novi prof. ?
Hvala
Adn@
Posts: 422
Joined: 14 Mar 2010, 17:39

prof.je danas rekao da nema gratis rokova posto je on na fakultetu do kraja sedmice i ode na odmor :(
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="clio"]
Zna li se šta će biti sa studentima koji nisu uspjeli završiti Ustav u ovom roku ,hoće li nas prof. Duvnjak pitati i u septembru ili će nas ispitivati novi prof. ?
Hvala
[/quote]

Biće prof. Duvnjak i u septembru.
jasmina
Posts: 160
Joined: 13 Apr 2009, 20:48

[quote="Damir89"]
U vezi prethodna 2 posta, problem je što ''profesorove posljednje 2 glave'' (bez pozitivnog dijela) nisu kao u našim pitanjima!!

Mene je npr. danas pitao odmah nakon parlamentarizma - DRUGI OBLICI SLOŽENIH DRŽAVA, TJ UNIJE, ja sam isto tako mislio da je preskočio onu glavu s lokalnom samoupravom, ali nakon tog pitanja, dobio sam PARLAMENT EU, dakle nije on ništa preskočio, nego je vjerovatno povezao posljednje 2 glave... No nije problem, možda čak i bolje tako, jer su na kraju relativno lagana pitanja, Sretno !
[/quote]
Dakle ipak postavlja dva pitanja ili ti je to bilo podpitanje?
i_d_a
Posts: 101
Joined: 07 Sep 2009, 11:57

mislim da postavlja ipak 2 s tim da mogu biti oba iz iste glave :S ili tako nesto hehe...
Uglavnom, posebni dio je samo jedno pitanje?
ahil
Posts: 61
Joined: 04 Sep 2009, 11:10

kojim danim je prof. Duvnjak na fax-u?
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

drugo pitanje je uvijek jedna od institucija EU - tako da ih naucite.
Post Reply

Return to “II godina”