PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Ribafish
Posts: 71
Joined: 04 Sep 2009, 19:35

Ja kao sto sam skontala profesora, ne mogu izaci  svi cetvrtkom (kad pocnu predavanja),vec samo oni kojima je ostala uprava,al mozda je nekima drugacije receno?!  :kava:
Last edited by Ribafish on 16 Feb 2011, 16:11, edited 1 time in total.
MiranX
Posts: 66
Joined: 11 Oct 2009, 22:49

[quote="Ribafish"]
Ja kao sto sam skontala profesora, ne mogu izaci  svi cetvrtkom (kad pocnu predavanja),vec samo oni kojima je ostala uprava,al mozda je nekima drugacije receno?!  :kava:
[/quote]Tako nije dosad bilo..mogao je izaci svako..bilo je to svake srijede..tak ak ostane isto moci ce se izaci oba ta cetvrtka..neka ode neko do njega ko je iz Sa i pita mozda ce bit i u februaru jos jedan rok..rekao je da ceka prof.Muminovica za nesto..et ak ista saznate objavite ovdje..hvala:)
asi
Posts: 40
Joined: 10 Feb 2011, 11:36

Treba mi objašnjenje - dali vanredni studenti koji su ove godine upisali četvrtu  godinu  / bolonja / mogu u martu  izaći na upravu u jedan od tih četvrtaka koji se spominju.
Dinchyyy
Posts: 19
Joined: 05 Jan 2010, 19:35

da li  mozete reci, iz upravnog prava 2 ( bolonja), da li se ne uci od izuzeca do prvostepenog postupka ili od izuzeca do dokazivanja ? hvala
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Ovo su apsolventski rokovi i ti ako si upisala ove god. 4. god. nemas pravo izaci. Tako bi trebalo biti. Moj savjet ti je da odes do njega u kabinet ili mu posaljes  mail i pitas ga mozes li izaci. Dopustao je studentima da izlaze i srijedom. Mislim da ce ti izaci u susret jer je covjek sasvim ok.
asi
Posts: 40
Joined: 10 Feb 2011, 11:36

Hvala Jasko
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

Jeli neko danas pitao profesora slucajno sta je u vezi ova dva cetvrtka u Martu za polaganje nas koji nismo apsolventi, nisam bio danas u prilici doci na faks?

hvala :)
Dado
Posts: 298
Joined: 17 Feb 2010, 18:00

Daj ako ima neko informacije za ove cetvrtke neka javi.
medinchi
Posts: 84
Joined: 12 Sep 2009, 20:33

da li nemo može objasnit za upravu 2, po knjizi 2009. ili ovoj skripti, od troškova pa nadalje koje lekcije tačno se NE uče pošto mi nije baš jasno, i koje lekcije se uče a nema ih u skripti...hvala puno.
amer6
Posts: 18
Joined: 20 Dec 2010, 17:48

e.ajanovic@pfsa.unsa.ba, je li ovo mail od prof. ili ima neki novi???
Post Reply

Return to “IV godina”