PFSA: Kriminologija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Neshkash
Posts: 184
Joined: 04 Nov 2010, 18:47

ma naravno,kako je raspolozen. :)
elmic
Posts: 42
Joined: 04 Oct 2010, 20:40

A jel to vazi i za prvu i drugu smjenu u 9 ujutro? hvala..
Amaroo
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2010, 22:31

koliko se sjecam prosli put su i prva u druga smjena skupa bili, od 9 sati :)
surgeon
Posts: 156
Joined: 19 Oct 2010, 01:29

imali ko da podijeli danasnja iskustva, dobijene ocjene, prolaznost/neprolaznost, pitanja profesora, peglativnost i tako to?
Amaroo
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2010, 22:31

Iskustvo je FUJ ! Nigdje nije bilo obavjestenja da se indexi moraju predati max do 9 i 15, ko nije predo nisu dali da poolaze iako je prijavljen ispit, a ostalo nas je samo 5-6. Od 10 do 4 smo bili i na kraju nista. Asistentica kad je jutros uzimala indexe nije naglasila uopce da se indexi trebaju predati do 9 i 15 vec je kasnije to govorila ko je predo predo je. Samo mi nije jasno i pored prijave ispita, da se nije bilo u stanju ispitati jos 5 pisljivih studenata. Uostalom u 9 je krenulo po abecedi tj. A I B, a zatim je krenulo kako se stigne, samo i radi toga nema logike da nam nisu dali da polazemo. JEDNOSTAVNO FUJ, FUJ I FUJ ! ! ! Ako ikako grijesim ( a znam da ne grijesim) nek me neko slobodno ispravi xD
Mint.
Posts: 53
Joined: 03 Jan 2011, 15:16

Ja mislim da je asistentica bila i vise nego korektna sa onoliko studenata. Ja sam zadovoljna, nije uopste postavljala teska pitanja. A sto se tice indexa, ispit ti je u devet, tako da je samim tim jasno da tu u devet i treba da budes, nista fuj, nista to :)
surgeon
Posts: 156
Joined: 19 Oct 2010, 01:29

moze li neko rec prolaznost kakva je bila otprilike, kakve su ocjene i to..?
Mint.
Posts: 53
Joined: 03 Jan 2011, 15:16

Ko je ista znao prosao je, barem tako se meni ucinilo!
Amaroo
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2010, 22:31

Mint ispit jeste u 9 sati, ako si izlazila prosli put sjeti se kako je bilo i kakva procedura je bila. A i B kome tako pocinje prezime su bili u 9 sati i to je ok, ali kazem ti opet nije se naglasilo da se INDEXI PREDAJU NAJKASNIJE DO 9 I 15, a tako nije bilo prosli put, doso sam u 9 i 30, jer nisam htio da se guram sa 200 ljudi kao i prosli put. Prosli put sam u 12 uso da odgovaram normalno. Nadam se da ces ovaj put shvatiti post. Sto se tice korektnosti asistentice nemam nikakvih zamjerki, niti  ja imam nista protiv asistentice ili bilo cega, vec jednostavno govorim da mi ej glupost da nas 5-6 nije moglo izac da odgovara jer nismo dali index, a uredno prijavili ispit na isss-u i takodjer tako nesto nije bilo prosli put, a nije pisalo nigdje niti bilo objavljeno da ce ovako da bude danas.
Mint.
Posts: 53
Joined: 03 Jan 2011, 15:16

Trebao si mozda sacekati, znam da je nekoliko ljudi poslije predalo index, sad kada tacno, ne znam, ali je bilo iza pola deset.
Post Reply

Return to “I godina”