Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Jasna
Posts: 123
Joined: 30 Aug 2009, 20:40

Pa zar se i to dešava :S  Nemaš gdje drugo nego na studentsku,da prijaviš tu grešku.
Meni nije upisan predmet koji sam položila prije godinu dana...kažu upisat će kad im stigne prijava :dunno:
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Meni još uvijek stoji da prijavim metodologiju a ima preko godina dana da sam je položio.  :mrgreen:
mijict
Posts: 1
Joined: 05 Dec 2009, 20:42

cujem da su dobili rok da to srede do kraja godine. Kraj godine za par dana, a ja jos uvijek gubim vrijeme zbog ispita koji su mi zagubili. Uglavnom, u novoj godini nova pravila. ISS je zakon, a nama kako bude...
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Čini mi se da sam vidio da je 31.12.2009. god. početak prijave.
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

zna li iko sta je sa nasljednim i zasto se ne moze prijaviti preko isss-a.  :S
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="zaljepljena"]
zna li iko sta je sa nasljednim i zasto se ne moze prijaviti preko isss-a.  :S
[/quote]
Koleginice, moze se prijaviti nasljedno pravo preko isss -a. Ispravili su gresku.
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

Da li kod vas u rubrici - prijavljeni ispiti nema ništa???

Ja sam prijavio sve ispite, s tim da je sada rok za prijave zatvore, ali zar nisu prošle godine prijavljeni ispiti bili uredno na listi ''prijavljeni ispiti''?
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

[quote="Damir89"]
Da li kod vas u rubrici - prijavljeni ispiti nema ništa???

Ja sam prijavio sve ispite, s tim da je sada rok za prijave zatvore, ali zar nisu prošle godine prijavljeni ispiti bili uredno na listi ''prijavljeni ispiti''?
[/quote]

nisu, jednom kad se zatvori ta rubrika - prijavljene ispite možeš provjeriti na opciji - položeni ispiti (prikaži nepoložene i prijavljene ispite)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Damir89"]
Da li kod vas u rubrici - prijavljeni ispiti nema ništa???

Ja sam prijavio sve ispite, s tim da je sada rok za prijave zatvore, ali zar nisu prošle godine prijavljeni ispiti bili uredno na listi ''prijavljeni ispiti''?
[/quote]
Kolega, za nekoliko dana ce se to prikazati, sad dok se obrade te prijave i sve to. Tako dont worry i kod mene su nestale :)
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

[quote="dinci_75"]
[quote="Damir89"]
Da li kod vas u rubrici - prijavljeni ispiti nema ništa???

Ja sam prijavio sve ispite, s tim da je sada rok za prijave zatvore, ali zar nisu prošle godine prijavljeni ispiti bili uredno na listi ''prijavljeni ispiti''?
[/quote]

nisu, jednom kad se zatvori ta rubrika - prijavljene ispite možeš provjeriti na opciji - položeni ispiti (prikaži nepoložene i prijavljene ispite)
[/quote]

ma da, bravo, zaboravio sam da se tu može naći  :D
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”