PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
sunshine_
Posts: 97
Joined: 06 May 2011, 15:45

Da li se može uvid u rad obaviti sutra prije upisa ocjene?
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

Konsultacije su od 11h, upis u 12h. Dođi ranije.
Psychobabe
Posts: 78
Joined: 23 Nov 2009, 20:02

[quote="hana_hana"]
Hvalaaaa :)  A za ovo zadnje pitanje, treba samo napisati sta je jedno, a sta drugo ili..? Posto ja samo to znam, nisam nigdje vidjela neke posebne razlike da se navode.

[/quote]Samo napises definiciju jednog i definiciju drugog. tako inace trebas odgovarati na pitanja u kojima se trazi da navedes razliku.
arijen
Posts: 514
Joined: 29 Nov 2009, 22:41

Moze li neko ko zna pomoci ovdje:) Edictum perpetuum i edictum translatitium i senatus consultum  Macedonianum
sunce
Posts: 104
Joined: 12 Oct 2010, 14:07

interesuje me koja je razlika izmedju actio publicana i actio confessoria.... i da li neko planira sutra na uvid?
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

[quote="animagical"]
pise na sa-x da je prof dozivotno suspendovan...hoce li njega biti da nam upise ocjene????
[/quote]Ma drug on sto je mozda ocjene upisivo,mozda je zavrsio....ali s tim profesorima se nikad ne zna....ma to je korumpirano i to davno trebalo izbaciti sa faxsa....a ona maloprije kaze,samo vi ucite i ne brinite...Ma ti kod ovih profesora ne mozes nauciti kolko te puta mogu oboriti....a oni koji ne znaju kako knjiga Rima izgleda uvjek su na usmenom prolazili....Znam ja jer sam kod njeg odgovaro dosta puta i svasta se nagledo...
iris_ii
Posts: 5
Joined: 13 Apr 2010, 18:41

Je li sutra komisijski ispit u 10 svima,bez obzira na prezime.. :)
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

[quote="xman"]
Ma drug on sto je mozda ocjene upisivo,mozda je zavrsio....ali s tim profesorima se nikad ne zna....ma to je korumpirano i to davno trebalo izbaciti sa faxsa....a ona maloprije kaze,samo vi ucite i ne brinite...Ma ti kod ovih profesora ne mozes nauciti kolko te puta mogu oboriti....a oni koji ne znaju kako knjiga Rima izgleda uvjek su na usmenom prolazili....Znam ja jer sam kod njeg odgovaro dosta puta i svasta se nagledo...
[/quote]

Ima tema i za takve priče, ovo je tema o predmetu, ne o sex aferi.
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

Ma ti bi o predmetu,a taj koji ti predaje taj predmet on nemisli tako...On misli za prolaznu ocjenu ili kes ili sex,a znanje je tamo negdje i niko ne pita za znanje....
Last edited by xman on 30 Jun 2011, 00:47, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

@xman znam i ja sve kao i ti..I ja sam ucila i napatila se s ovim predmetom..Ali kada sam naucila tada sam i polozila..I nisam jedina kojoj se to desilo..Bilo je x slucajeva da nauce pa ih obore ali ne vrijedi sada raspravljati ko ce biti profesor, hoce li Lucic ostati, ko ce biti na ispitu, ko ce ocjene upisivati..Razumijem ja da brinete za sve to i ja bih isto, ali tvrdim da je NAJVAZNIJE nauciti i poloziti ispit pa TEK ONDA brinuti za ostatak price. Necemo tenzija stvarno nisam mislila nista lose.
Post Reply

Return to “I godina”