PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mawa_frckawa
Posts: 29
Joined: 26 Oct 2009, 17:50

[quote="Lovely Lady"]
Pozdrav,zanima me da li je profesor spominjao onaj predrok(7 dana prije januarskog ispita),koji je davao predhodnih godina i da li mi koji obnavljamo imamo pravo izaći ,pa ako neko zna pišite,hvala.
[/quote]
aistentica je spominjala predrok najvjerovatnije da ce biti...
amaros
Posts: 124
Joined: 26 Sep 2009, 03:36

ljudi izadjite na taj predrok jer asistentica dijeli ocjene i sakom i kapom a i ne mozete izgubiti rok tako da ste samo u plusu
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

moj savjet: izađite na test, dobru ocijenu dobijete i teško će vas oboriti na predroku (još ako bude Irena... riješite prvu parcijalu laganini  :kava:)
Zula
Posts: 7
Joined: 12 Nov 2009, 19:01

Tu se i ja slazem svi kazu da je bolje proci na testovima nego usmeno....
Last edited by Zula on 12 Nov 2009, 19:08, edited 1 time in total.
bobo
Posts: 104
Joined: 16 Oct 2009, 15:46

i da li mi koji obnavljamo imamo pravo izaći ,pa ako neko zna pišite,hvala.

da znamo da ce biti predrok, ali zna li netko mozemo li i mi "obnavljaci" izaci na predrok!!????
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

Mozes naravno, ali pod pretpostavkom da prethodno recimo briljiras na testu, jer nece svi moci izaci na predrok, samo ko najblize bude maximumu :)
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

Zar su i to promijenili?! Prošle godine nije bilo uopšte bitno koliko si bodova imao na testu i svi su mogli izaći na predrok. Mada, ja lično ne znam kakva je situacija za nas obnovce, ja npr. neću ni izaći na test, jer sam položila prvu parcijalu, pitat ću ass. imam li pravo na predrok..
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Mogla si nam malo objasiti kako si polozila prvu parcijalu mislim pismenu,usmeno odakle si ucila i tako to ??? i da li je dovolno uciti iz ovoga u skriptarnci ovih pitanja i odgovora ???????????''
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="vecaveca"]
Mogla si nam malo objasiti kako si polozila prvu parcijalu mislim pismenu,usmeno odakle si ucila i tako to ??? i da li je dovolno uciti iz ovoga u skriptarnci ovih pitanja i odgovora ???????????''
[/quote]

Objašnjeno je i prepričano više puta. Vrati se nazad i prelistaj ovu temu.
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

O ovome mom pitanju se nije pricalo znaci rijec je o skrpiti pitanji i odgovori niko nije iznio svoje misljenje uci li po tome da li je polozio i da li se moze poloziti ??? hvala lijepo
Post Reply

Return to “I godina”