PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Pikica
Posts: 19
Joined: 20 Jan 2011, 16:34

Hmm... moze li i meni neko poslati u inbox ako ima odgovore na pitanja iz 2 parcijale ...  :moli:
Barabcina
Posts: 23
Joined: 29 May 2010, 22:58

Ja se izvinjavam , ali sa vise strana dobijam stalno razlicite odgovore, pa bih molio da mi neko pojasni ako zna ... Ugl ponavljam prvu godinu, prezivam se na slovo P , prosle godine sam isao usmeno kod saltage, pa me sad zanima, kako sad izlazim? Da li opet idem usmeno , ili moram pismeno?  Pomozite molim vas :)))
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Izlazis kod prof. koji je u tvojoj smjeni, sad ti je prof. Ivo Tomic. Kod njega je pismeno test. Ako polazes komisijski, onda stvarno ne znam proceduru. :mig:
Šeher
Posts: 74
Joined: 09 Oct 2010, 18:52

Jeli vama upisana ocjena na isss-u ???????
Dzanaaa
Posts: 371
Joined: 25 Jun 2010, 00:17

Bit ce upisana, ne trebate se oko toga zamarati!
saska
Posts: 16
Joined: 06 Jan 2010, 15:43

vandredna sam i za ispit  " Pravna logika sa metodologijom prava " spadam u grupu kod profesora Tomica.Medjutim,na isss-u sam za prvi rok ispit mogla prijaviti i kod profesora Saltage,pa me zanima da li ja drugi ispitni rok mogu izaci usmeno kod profesora  Saltage ?
law
Posts: 505
Joined: 30 Oct 2009, 00:31

Izvinjavam se mozda je neko vec pitao, ali sta ce biti na integralnom testu pismeno kod profesora Tomica ? i odakle je najbolje uciti, koja knjiga,skripta.... ? Hvala
Tatara
Posts: 90
Joined: 12 Jul 2010, 18:43

Najbolje uciti,eh. Ako integralno bude prva strana zadaci,imas na str. jednoj pokusat cu naci link,ono tipa sta je pojam,primjeri odnosi i to.
Koliko znam jedno pitanje budu jedne od 3 metode sto imaju one,nesto tipa naucna teorija i tako i 2 pitanja koja nose 20 bodova prosli put su to bili Topika i neki lik ne sjecam se koji,uglavnom to je to. Zadatci nose 30 bodova,a ovi nose 70,esejska pitanja tj.
Meni je knjiga komplikovana i ima punu pa sam skinuo skripte sa stranice i iz njih ucim,sretno.
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

[quote="saska"]
vandredna sam i za ispit  " Pravna logika sa metodologijom prava " spadam u grupu kod profesora Tomica.Medjutim,na isss-u sam za prvi rok ispit mogla prijaviti i kod profesora Saltage,pa me zanima da li ja drugi ispitni rok mogu izaci usmeno kod profesora  Saltage ?

[/quote]

Najbolje ti je da posaljes mail ass. Zdralovic i pitas nju,jer ti jedino ona moze reci da li je to moguce :D
Barabcina
Posts: 23
Joined: 29 May 2010, 22:58

@Tatara  hvala na trudu ali ja stvarno nista nisam skontao...  ako neko moze preciznije da mi objasni molim vas , kakav je test , koliko pitanja, i odakle je najbolje da se uci ??? pls pomozite u petak je ispit ocajan postajemm :D hvalaa :D
Post Reply

Return to “I godina”