PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lali
Posts: 100
Joined: 04 Nov 2010, 17:01

Usmeno.
general-max
Posts: 1
Joined: 26 Jun 2011, 21:08

jedno pitanje sto se tice npr "zamrzavanja" studiranja, jel se to moze i ako moze kako to ide, na koliko se moze obustavit studij, jel se placa, ? :D
Dzanaaa
Posts: 371
Joined: 25 Jun 2010, 00:17

Moj savjet ti je da se raspitas na studentskoj sluzbi! Niko ti drugi nece dati potpune informacije!
Vildana
Posts: 36
Joined: 13 May 2009, 13:38

[quote="natasa nata"]
Layla ja ti poslala por privatnu ali valjda nisi vidjela pa da te pitam ovako samo jos posto znas za rokove ovo,jel znas onda mozda za nas koji smo upisali 2008 jel se mogu prenijeti 2 ili 1 ispit posto sad moze 1 a mi kad smo upisali 2008 mogla su 2,izvini sto ti dosadjujem :)
[/quote]
izgleda da cemo moci prenijeti 2 ispita
MAndrea13
Posts: 131
Joined: 02 Nov 2010, 14:37

Cula sam od neke raje da cemo imati i oktobarski rok.. Ali posto je kod nas sve rekla-kazala, ima li iko da mi ovo potvrdi 100%?? :)
Znaci i sept. i okt. da imamo aBd :)

Unaprijed hvala (:
Layla22
Posts: 503
Joined: 11 Oct 2010, 20:43

Jedino da se nadje neko hrabar :p031: i posalje mail prodekanesi, ali ja mislim da je to dezinformacija.
MAndrea13
Posts: 131
Joined: 02 Nov 2010, 14:37

Upomoc...
Na pocetku ovog mjeseca, bile su otvorene prijave na ISSS-u i ja sam sve ispite koje sam imala, prijavila. Medjutim, sada me prijateljica zove i pita kao jesam li prijavila za ove sada rokove npr. 28.06., 30.06. i to.. Isprepadala me xD Da li vaze one prijave i za ove rokove?!

Hvala..
_Dora_
Posts: 78
Joined: 18 May 2011, 18:20

Ponovo je bila prijava sredinom mjeseca za ove sada rokove, i nisi jedina kojoj se desilo da nije prijavila, kako sam mogla procitati vecina je propustila prijavu.  A nisam upucena da li dozvoljavaju da se prisustvuje na ispitu bez prijave..
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Bilo je vec govora o tome molim vas prelistajte temu.
Psychobabe
Posts: 78
Joined: 23 Nov 2009, 20:02

[quote="_Dora_"]
Ponovo je bila prijava sredinom mjeseca za ove sada rokove, i nisi jedina kojoj se desilo da nije prijavila, kako sam mogla procitati vecina je propustila prijavu.  A nisam upucena da li dozvoljavaju da se prisustvuje na ispitu bez prijave..
[/quote]Najbolje je da odes do asistenta predmeta koji si mislila polagati i pitas da li mozes izaci na ispit bez prijave na isss-u. prosle godine su neki asistenti u januarsko februarskom roku dozvolili, s tim da ti ocjenu upise na sljedecem roku, nakon sto ga prijavis na isss-u. npr sad ako izadjes i polozis neki predmet, to bi ti moglo biti upisano u septembarski rok. ugl. pitaj asistente, nemas sta izgubiti ;)
Post Reply

Return to “I godina”