PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
crvenikonac
Posts: 200
Joined: 27 Feb 2011, 11:45

Kolege, budite ljubazni pa nam uslikajte sutrasnje rezultate kad ih okace!!
:moli: :moli:
Last edited by crvenikonac on 24 Jun 2011, 10:46, edited 1 time in total.
Chocolate
Posts: 119
Joined: 10 Jun 2011, 09:42

[quote="nuki_cika"]
Chocolate
Meliha jeste veliki stručnjak i odličan predavac.Po meni možda i najbolji na pravnom fakultetu,ali ono što radi sa testovima iz nasljednog,a i iz stvarnog(a u to ćete se i uvjeriti,jer je još gori test i zna biti još gora prolaznost)je čisto iživljavanje.Nema to veze koliko bodova nosi taj predmet,jer ti bodovi nisu mjerilo težine nekog predmeta,ali brate mili ona evo ne popušta sa tako teškim testovima već godina.Bilo bi uredu nap.da da malo lakši test tamo u septembru,ali jok,ona po svom i ti se snalazi.Sjecam se ja dobro njenih testova.Kad pogledas u njega sve ti je jasno :h055:
[/quote] Ma ne kazem ni ja da nije dobar predavač ili stručnjak, ali samo hoću da kažem da nenormalno pretjeruje i pravi bauk od predmeta, meni je stvarno zanimljiv i potpuno jasan jer sam na proslom testu razvalila sa zadacima, ali ovo sto radi sada ovo je katastrofa...meni su rezz sutra mozda i polozim, ali govorim za druge ljude a mozda i za sebe s obzirom na sutrašnje rezultate...bas sa ovog spiska ima ljudi koji su stvarno bili naucili i nije nikome jasno gdje su im toliki bodovi izgubljeni...OK mozda i jeste pogrešno rađeno, nisu se primijetile neke cake, možda je trebalo malo više logike, ali poenta je u tome da test ne bi trebao biti tako težak... Opet s druge strane nije loše što je sav logički, ali ipak je trebalo biti malo više definicija ili tako nešto... Ma ne znam više šta bih mislila ali samo znam da pretjeruje, ovo uopšte ne bi trebao biti težak predmet...

Što se ja napisah  :biggrinlove:
..aleksandra..
Posts: 30
Joined: 17 Nov 2009, 20:55

[quote="crvenikonac"]
Kolege, budite ljubazni pa nam uslikajte sutrasnje rezultate kad ih okace!!
:moli: :moli:
[/quote]

Pridruzujem se molbi :)
cool
Posts: 268
Joined: 04 Jun 2010, 14:06

koliko ja znam assistentica pregleda ispite i ona je katastrofa, znam da je mene 2 puta oborila iz razloga sto sam jednu malu greskicu napravio u zadatku, naime super izracunao zako. i nuzn. nasljednike, izracunao OVZ, i sve sto je trebalo, ali mi dala 0 bod. sto sam napisao zadnju recenicu da stan ulazi u zaostavstinu :(
Chocolate
Posts: 119
Joined: 10 Jun 2011, 09:42

eh pa onda se ne zna koja je gora po pitanju ocjenjivanja... :D
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Biće bolja prolaznost za one koji su parcijalno.Uvjeravam vas u to ;)
A ako ne bude,možete me izbaciti sa foruma :haha:
DaAl
Posts: 87
Joined: 29 Nov 2010, 22:41

i ja svima govorim to.. znaci ne da ce vecina polozit samo zbog aktivnosti nego nema dalje.. mislim men je drago i unaprijed svima koji poloze cestitam :) i jadna ja na drugom roku, ofirno mi i izac na ispit :D
Chocolate
Posts: 119
Joined: 10 Jun 2011, 09:42

[quote="nuki_cika"]
Biće bolja prolaznost za one koji su parcijalno.Uvjeravam vas u to ;)
A ako ne bude,možete me izbaciti sa foruma :haha:
[/quote] Drži se dobro nuki ne bude li tako.... :f010:
Lissa
Posts: 194
Joined: 07 Sep 2009, 13:57

Ima li kakvih inf od rezultatima, zna l ise bar otprilike kad ce biti??
Ubi me ovo cekanje  :nervoza:
crvenikonac
Posts: 200
Joined: 27 Feb 2011, 11:45

kazu u ponedjeljak rezultati :).. al ako odete do kabinete, mozda vam odmah kaze :D
Post Reply

Return to “II godina”