PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
ani84
Posts: 131
Joined: 13 Dec 2009, 22:31

Ja stvarno ne znam..ovo je katastrofa..znaci propadaju ocjene..i propadaju nam dva termina..a oni se svi hladno prave budale..ko ce nama to nadoknadit..ja mislim da bi se trebali skupit..i prije i otic ako nista kod prof..Zrinke ona je prodekan za nastavu..mora bar nesto znat..ako ne zna..onda direktno otici kod dekana on ima konsultacije utorkom od 10 do 14..jer ovo nema smisla..odes na studentsku oni nista ne znaju..kakav crni njemacki da polazemo...ovo je lakrdija sta nam rade...uzas...:(
aidaim
Posts: 1547
Joined: 09 Jun 2010, 21:46

[quote="mirta"]
Ja nisam u sarajevu,ali ako se trebamo skupiti i otici kod dekana ili nesto slicno,ja stojim na raspolaganju,zajedno smo jaci :mrgreen: :f010: :f010:
[/quote  Slažem se! Meni treba upisat engleski 3, ne treba im dozvolit da nam uvale njemački, neka nađu nakog za engleski nije nas briga kako!
garak
Posts: 107
Joined: 22 Sep 2009, 09:46

Meni nije problem hoce li biti Engleskog ili ne!
Mene vise interesuje hoce li se za njega morati dati 100KM kad obnovim u oktobru?
Logicno bi bilo da nece trebati,ali nas fakultet je hmha,da ne kazem sta god prosto  :P :P :P
ema1103
Posts: 151
Joined: 06 Jul 2009, 20:46

[quote="garak"]
Meni nije problem hoce li biti Engleskog ili ne!
Mene vise interesuje hoce li se za njega morati dati 100KM kad obnovim u oktobru?
Logicno bi bilo da nece trebati,ali nas fakultet je hmha,da ne kazem sta god prosto  :P :P :P
[/quote]

Eh zbog toga se i ja brinem da ne dajem 100 KM zbog ispita koji imam upisan -engleski IV, ali mi je profesorila pogriješila datum upisa ma katastrofa :(
Dado
Posts: 298
Joined: 17 Feb 2010, 18:00

Ma da vidmo ko ce ponistit validne ocjene ne mogu oni jedno a profesorica drugo
Last edited by Dado on 24 Jun 2011, 21:18, edited 1 time in total.
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Treba se razjasniti jel ukidaj engleski skroz ili samo ovaj rok? Tako su ukinuli njemački pa vratili. Bolonja više nema engleski. Ja sam položio i čekam da vidim šta će biti, bio sam već na studentskoj ali kažu da još ne znaju šta će sa nama. Otići ću opet u ponedjeljak ako Bog da da vidim. Valjda su do sada šta skontali.
Dado
Posts: 298
Joined: 17 Feb 2010, 18:00

hoce li kakav novi prof doci
Last edited by Dado on 25 Jun 2011, 12:43, edited 1 time in total.
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Oni kažu da ne znaju ni šta je sa starim a kamoli da znaju za novog profu...
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

dragi moji vrijeme vam prolazi,ja znam par kolega koji su polagali vec njemacki na prvom terminu a i ja sama,,,bolje vam je polagati ako planirate uskoro dipl...jer uvjerenje necete moci dobiti dok ne rijesiti jezik! ili cekajte novog prof.ako ne planirate ubrzo zavrsiti... kazu na studentskoj sami ste krivi sto nemate upisanu ocjenu jer ko vam uopste dopusta polaganje iz naredne godine bez ciste prethodne! kao to je profesorica kriva sto je pustala ,,,,mi nismo kao ostali fakulteti da se to dopusta ,,kod nas su kao samo parcijale dopustene i to samo neke!    zalosno ..
ani84
Posts: 131
Joined: 13 Dec 2009, 22:31

Molim te..de nam reci kako da polazemo ispit iz njemackog..ako ga ne znamo..kako je to moguce..da kazu da uzmemo literaturu od prof..a mi ne znamo ni osnove..na sta to lici..de podjeli sa nama..osim ako ti ne znas njemacki..jer ovo je stvarno lakrdija teska..katastrofa..
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”