PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
hayworse
Posts: 108
Joined: 11 Apr 2009, 13:11

Ja cu biti u 1 na faxu, i uslikati, bice oko 3,4 ako neko ranije ne postavi, i @medich niko nije obavezan da postavi rezultate ovdje, to je samo odlika kolegijalnosti, i dobrovoljnosti.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Damir89
:d055:,sve si rekao,ispit ne lici ni ništa,a najvece zasluge pripadaju upravo profesorici koja nema blage veze sa ovim predmetom,a mogao sam se i uvjeriti nekoliko puta koliko sam bio prisutan na njenim predavanjima.
Pocne nesto objasnjavati,ali u stvari ne kaže ništa novo,jer to sve ima u skripti ili u knjizi,isprica za nekih 20 minuta ono malo i ostatak provede u besposlice i gluposti.
Neshvatljivo da osoba sa zvanjem docenta nema blage veze sa svojim predmetom :@
Sigurno je bilo mnogo sposobnijih profesora od nezle,ali šteta je da jedan "zanimljiv predmet"pretvori u obicni cirkus gdje se sve svodi na to koliko si strana napisao toliku ces ocjenu dobiti i tvoju sposobnost brzog pisanja,a to je po meni čista diskriminacija,jer broj stranica sasvim sigurno ne odražava znanje nekog studenta,a da bi se izbjegla diskriminacija,napraviti test od nekoliko kratkih esejskih,par zaokruživanja i dopunjavanja...

Meni je jako žao sto ona ima određenih zdravstvenih problema,ali o tome je uprava fakulteta trebala misliti na vrijeme.
Last edited by nuki_cika on 20 Jun 2011, 12:30, edited 1 time in total.
olalaa
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2010, 23:02

Hoce li ista od ovih rezultata biti na ovom portalu?
Last edited by olalaa on 20 Jun 2011, 15:19, edited 1 time in total.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

@medich
Gledam tvoj post I cudim se, I koliko god se trudio ostati ravnodusan, to ne mogu uciniti.
Prvo: placas isss I ostala cuda. Imas stranicu fakulteta na kojoj nemas nista pametno.
Drugo, ja sam prihvatio posao moderatora, jer zelim da pomognem koliko mogu.
Eh, ti sad pises da je ovo bezobrazluk. Ja vise to osjecam sa tvoje strane. Obaveza studiranja ukljcuje I da se ti angazujes. Jer I ja zivim daleko, ali ustao sam ujutro I otisao vidjeti rezultate.

I nemoj mi vise spominjati bezobrazluk. Hvala!

Ovaj portal I forum su osnovani da se medjusobno pomazemo koliko mozemo, a ne na obavezi da svima na "tacni" iznosimo sta vas zanima.
hayworse
Posts: 108
Joined: 11 Apr 2009, 13:11

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Ili svi rezultati zajedno:

rezultati.rar

//pitanje: jel se moze otici na uvid u rad, posto nigdje ne pise ta stavka ? Ja sam se fkt razocarao, uradio 7 stranica, sve podnaslove, sva 4 pitanja i pao :S
Last edited by hayworse on 20 Jun 2011, 15:34, edited 1 time in total.
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

[quote="nuki_cika"]
Damir89
:d055:,sve si rekao,ispit ne lici ni ništa,a najvece zasluge pripadaju upravo profesorici koja nema blage veze sa ovim predmetom,a mogao sam se i uvjeriti nekoliko puta koliko sam bio prisutan na njenim predavanjima.
Pocne nesto objasnjavati,ali u stvari ne kaže ništa novo,jer to sve ima u skripti ili u knjizi,isprica za nekih 20 minuta ono malo i ostatak provede u besposlice i gluposti.
Neshvatljivo da osoba sa zvanjem docenta nema blage veze sa svojim predmetom :@
Sigurno je bilo mnogo sposobnijih profesora od nezle,ali šteta je da jedan "zanimljiv predmet"pretvori u obicni cirkus gdje se sve svodi na to koliko si strana napisao toliku ces ocjenu dobiti i tvoju sposobnost brzog pisanja,a to je po meni čista diskriminacija,jer broj stranica sasvim sigurno ne odražava znanje nekog studenta,a da bi se izbjegla diskriminacija,napraviti test od nekoliko kratkih esejskih,par zaokruživanja i dopunjavanja...

Meni je jako žao sto ona ima određenih zdravstvenih problema,ali o tome je uprava fakulteta trebala misliti na vrijeme.
[/quote]
Ja uradio 2 lista i dobio 8... Ako joj je kriterij broj stranica i listova onda je jako nizak :D
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

hayworse hvala na rezultatima... :D kralj si :D
olalaa
Posts: 27
Joined: 01 Dec 2010, 23:02

Hvala kolega!!!!!!

Broj stranica ne igra ulogu,ja ispisala 2 nepotpuna lista i dobila 10,sve zavisi smisao,sta i kako pises!!!!
Last edited by olalaa on 20 Jun 2011, 15:44, edited 1 time in total.
Flaaa
Posts: 212
Joined: 22 Aug 2009, 15:04

ja sam uradio 90 % ispita
ispisao sam 6/7 stranica
iz prve parcijale sam imao 8 i sad pao
imal uvid iz ovog predmeta
ne znam sta se desava sa ovim predmetom.
ovo je nemoguce
net
Posts: 72
Joined: 31 Oct 2009, 14:15

Mozes otici na uvid, ali niko nije 6 nikada dobio, tako da... I ja sam napisala 6 str. detaljno oba pitanja, iz prve parcijale sam dobila 7 i pala sam. Bila sam sigurna da cu poloziti. Mislim da nam je drugi rok jedini izbor. :/
Post Reply

Return to “III godina”