PFSA: Penologija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

1. Prvi dio: Pojam i predmet penologije, odnos penologije i dr nauka
2. Drugi dio: Evolucija društvenih reagovanja na kriminalitet
3. Četvrti dio: Savremeni pristupi i izazovi u kategorizaciji i razvoju sistema reagovanja država na kriminalitet
4. Peti dio: Izvršno krivično pravo BiH
5. Šesti dio: Izvršenje kazne zatvora u BiH
6. Osmi dio: Izvršenje alternativnih mjera i krivičnih sankcija prema maloljetnicima u BiH  ovako je rekla aistentica da se uci za STARI SISTEM,preskace se samo 3 i 7 poglavlje.
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Hvala velika!
ema1103
Posts: 151
Joined: 06 Jul 2009, 20:46

Ali kako će profesorica sad znati ko je stari sistem ko bolonja kad nigdje na testu nije to navedeno da se stavi...ma ništa od toga svega....briga nuu ona će bodovat po onome što je urađeno... :kava:
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

Pa ljepo odes na konsultacije, trazis svoj test,objsnis o cemu se radi ako mislis da mozes poloziti po kriteriju nasem od 5 pitanja,ja sam joj vec rekla i rekla je imati u vidu prilikom pregleda ako je njen propust, sto zaista i jeste, cak vecina nas ima prijave kod asistentice da imamo polozenu kriminologiju..pa ne moze nas uskratiti ispitnog termina ako nije nasa greska,,ili da ne prodju oni studenti po ovom bodovanju za bolonju koji bi prosli  sigirno na 5 nasih pitanja..
ema1103
Posts: 151
Joined: 06 Jul 2009, 20:46

[quote="mikilica"]
Pa ljepo odes na konsultacije, trazis svoj test,objsnis o cemu se radi ako mislis da mozes poloziti po kriteriju nasem od 5 pitanja,ja sam joj vec rekla i rekla je imati u vidu prilikom pregleda ako je njen propust, sto zaista i jeste, cak vecina nas ima prijave kod asistentice da imamo polozenu kriminologiju..pa ne moze nas uskratiti ispitnog termina ako nije nasa greska,,ili da ne prodju oni studenti po ovom bodovanju za bolonju koji bi prosli  sigirno na 5 nasih pitanja..
[/quote]

Ja sam srećom dobila tih 5 pitanja i sve sam uradila..stvarno mi je žao ostalih..nadam se da će im izaći u susret ;)
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

I ja sam joj  poslala  mejl isti sam odgov. dobila  stavrno to je njen propust  kako ce  prilikom pregleda radova  znati ko je bolonja  a ko stari sistem kad su isti testovi ,al nemam vise zivaca ako nista imam drugi termin :)
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

kratko i jasno :) ,napises joj u mailu ime i prezime,meni je tako rekla pa da moze imati u vidu prilikom pregleda..
ema1103
Posts: 151
Joined: 06 Jul 2009, 20:46

[quote="mikilica"]
kratko i jasno :) ,napises joj u mailu ime i prezime,meni je tako rekla pa da moze imati u vidu prilikom pregleda..
[/quote]

Biće to dobro aBd ;) nije loša ona ;)
mikilica
Posts: 200
Joined: 01 Dec 2010, 17:34

Bas tako,i ja mislim da ce sve biti ok jer prof.bas uvijek hoce izaci u susret samo joj treba fino objasniti o cemu se radi i da je doslo do greske..
Sir Oliver Oliver
Posts: 41
Joined: 13 Jan 2010, 09:59

Necu nikoga da branim ali znam da zena kada je dosla do mene i djevojke koja je sjedila sa mnom u klupi, fino pitala sistem i mene ( jer sam " bolonjac " ) jos pitala imam li polozenu parcijalu.
Post Reply

Return to “IV godina”