PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

A jooooooj, ko zna ko će sada doći...pa se ponovo prilagođavati kriteriju novog prof.  ;( ;( ;(... Nadam se da neće biti strog previše  ;( ;( ;(
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

Ma daaaaaaj!  :S

Znam da je profesorica isla nama u korist sa mogucnosti da polazemo ispit iz cetvrte prije ciste trece, jer to nije dozvoljeno po pravilima faxa... ali posteno bi bilo da nam novi prof. prizna ocjene iz ispita kojeg smo polozili.

Ja i drug smo zajedno polozili eng. i dobili obojica 9, on je ocistio trecu ranije i upisao ocjenu, ja evo tek prekjucer. I da sad moram ponovo polagati... :c053:
ani84
Posts: 131
Joined: 13 Dec 2009, 22:31

Pa hoce li biti uopste julskog roka..??zna li se kada ce doci taj novi profesor ili profesorica..???jao crnjaka..:(((jadni mi..i ljudi koji su mogli polagat bez ociscene godine..samo nas maltretiraju...:((
neci
Posts: 19
Joined: 04 Jun 2010, 19:26

Da li mi neko moze reci kako mogu nabaviti testove koji su bili ranije na ispitima iz engleskog, ili ako neko ima da mi posalje pls!! :moli: :moli: :moli:

Imam samo test koji je bio u aprilu na drugom terminu, jer sam iz III godine polozila prije godinu i vise, a nisam izlazila na engl. IV nikako ( do aprila ), tako da nemam nista  :( :(

Pozz  ;)
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Da li je istina da oni koji nisu polozili engleski IV moraju polagati njemacki jezik i zna li neko uopce sto ce biti s ovim ispitom?Hvala...
cekyca25
Posts: 51
Joined: 07 Jun 2010, 16:37

E samo je jos falilo i to da ucimo njemacki na kraju faxa :(
ani84
Posts: 131
Joined: 13 Dec 2009, 22:31

Kako mozemo polagati njemacki..kad ga ne znamo..jedino..da izadjemo na njega pa da nam svima upise 6...mislim..no comment..jeli iko isao pitat na studentskoj ista...ja kad sam bila neki dan rekli su da nemaju nikakvih info..a mi kao trebamo da cekamo ko hajvani da nam rokovi propadaju..mogli su nam i kineski uvest da polazemo..katastrofa..:(
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Da ne povjeruješ kakve stvari se dešavaju na jednom od vodećih fakulteta u državi. O tom njemačkom jeziku ni ne pomišljam, prijavio sam davno engleski i samo njega ću polagati, da vidim ko će me natjerati na njemački. Da još bude gore na zadnjem roku sam dobio 9 iz engleskog i čekam je da mi upiše ali izgleda ništa od toga.
Belaj
Posts: 143
Joined: 14 Apr 2010, 16:15

@jaskooo: ista situacija, i ja sam dobio 9 iz eng, jos davno. Nedavno sam ocistio trecu i sada ne mogu upisati :S

Ako prof. vise ne radi na faxu, sve je jasno. Jedina sansa za upis ocjena je da ona dogovori sa svojim nasljednikom da nam prizna polozene ispite. Sto je malo vjerovatno.
Last edited by Belaj on 15 Jun 2011, 15:14, edited 1 time in total.
cura
Posts: 31
Joined: 04 May 2010, 15:18

I?? Jesu li izasli rokovi za engleski?
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”