PFSA: Roditeljsko i starateljsko pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

Usmeni je u 13h u kabinetu prof. Habul.
garfield
Posts: 34
Joined: 06 Nov 2009, 20:49

Za koju grupu? Zar za 4. grupu nije u 15 h????  :zamisljen:
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

Zar je podjeljeno to po grupama ? :S

Ja sam vidio da piše da je u 13h..
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

cuj u 11 upis i 13 usmeni , ko je rekao to , neka kaze gdje je vidio ?

Ja koliko mi se cini vidio sam  ( a gledo sam 2-3 puta u dva dana )  da je upis u 2 , a usmeni u 3 ( ispod rezultata pise ) . Al ne volim kad neko dodje sa drugacijim informacijama pa odma mislim da nisam vidio nesto drugo. Ako je jos neko vidio ovako ko i ja neka kaze .

I jos da vas pitam , '' handril '' profesorica previse na usmenom ? Ja odgovaram samo drugu parcijalu na usmenom razgovoru ( ne odgovara se sve ako ste izlazili sad drugu parcijalu i pozvani na razgovor , slao sam mail asistentici ) . Ko iz iskustva zna da kaze , i je li inace postavlja pitanja koja smo imali tu na testu , ili pita onako sta joj pane na um :D
Last edited by Dorian.Gray on 12 Jun 2011, 18:33, edited 1 time in total.
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

Znam da je za I grupu u 13.00 u njenom kabinetu.
I toplo se nadam da pita ono što smo imali u testu :D
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

Ja znam sa sigurnoscu da je upis ocjene u 11 :D Pise kod rezultata juce sam vidjela ;)

A za usmeni to ne znam :D  :h055:
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

u 2 je upis, ja danas gledao
Selle
Posts: 44
Joined: 16 Jun 2010, 16:56

I ko je sad u pravu za upis ? :D
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

isto je valjda podijeljeeno po grrupama mislim da je treca grupa u 11, a cetvrta u 2
Darx
Posts: 103
Joined: 24 Aug 2009, 21:31

[quote="Dorian.Gray"]
cuj u 11 upis i 13 usmeni , ko je rekao to , neka kaze gdje je vidio ?

Ja koliko mi se cini vidio sam  ( a gledo sam 2-3 puta u dva dana )  da je upis u 2 , a usmeni u 3 ( ispod rezultata pise ) . Al ne volim kad neko dodje sa drugacijim informacijama pa odma mislim da nisam vidio nesto drugo. Ako je jos neko vidio ovako ko i ja neka kaze .

I jos da vas pitam , '' handril '' profesorica previse na usmenom ? Ja odgovaram samo drugu parcijalu na usmenom razgovoru ( ne odgovara se sve ako ste izlazili sad drugu parcijalu i pozvani na razgovor , slao sam mail asistentici ) . Ko iz iskustva zna da kaze , i je li inace postavlja pitanja koja smo imali tu na testu , ili pita onako sta joj pane na um :D
[/quote]


Ja sam se maloprije konsultovao sa kolegicom i ona isto kaze da je vidila da je upis ocjene u 14, a usmeni ispit u 15 sata za one koji su dobili priliku da izadu na njega.E sad da li pita sam pitanja koja su mi dosla, pitao sam kolegicu koja je odgovarala ranije Bracno kod iste profesorice za visu ocjenu, kaze da je 95% sretnika rekla da su pitanja iz onih koji su im bila na testu, te su slabije uradena, toliko....
Post Reply

Return to “II godina”