PFSA: Roditeljsko i starateljsko pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Ultragotivan
Posts: 10
Joined: 20 Dec 2010, 15:03

Na usmeni su pozvani oni kojima je malo falilo za prolaz pa ce profesorica u 13h u ponedjeljak da pruzi drugu sansu.Ima 20tak studenata koji su pozvani na usmeni,vjerovatno ih ima jos iz 2 i 4 grupe.
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

Je li to sigurno? jer sam čula da poziva i kad si na granici između, recimo 6 i 7, pa za veću ocjenu ?
Andrew
Posts: 71
Joined: 04 Mar 2010, 22:16

Ko je pozvan na usmeni odgovara za 6 , na proslom roku sam ja tako polozila , i profesorica je skroz korektna.
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

na Bracnom su bili boldirani oni koji su prosli ali su na granici izmedju dvije ocjene pa su pozvani na usmeni , a nisu bili boldirani oni koji su pozvani na usmeni a malo im je falilo za prolaz.. Eh sad ne znam da li i na Roditeljsko tako radi..
-Ena-
Posts: 86
Joined: 20 Apr 2011, 15:07

Prosli put je na upisu ocjena iz bracnog pitala studente pojedinacno da li su zadovoljni ocjenom npr.  imali iz prve parcijale 7,iz druge 8. i njih je pitala zele li odgovarati za 8 npr.
Meni je prva parcijala bila 6, druga 8, i nije me imala sta pitati, rekla je da je 7,ok.. :)
hehe, vjerovatno je i ovdje ovako...
Moze li molim vas neko izbaciti rezultate, posto trenutno nisam blizu fakulteta i nisam u mogucnosti provjeriti, a bitno mi je naravno da znam kakva je situacija... moram li na usmeni u po...:)) hvala pozz
Emsel
Posts: 1
Joined: 05 Apr 2010, 20:53

izasli su rezultati i za 2 i za 4 grupu.Na istom su mjestu kao i za 1 i 3.
Eto pa sretno svima sutra
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

yaay, ja sam boldirana :D možda uspijem izvući veću ocjenu <3 :biggrinlove:
athena
Posts: 248
Joined: 28 Dec 2010, 21:33

Kolege danas sam otisla da vidim rezultate i sad na spisku su studenti koji su polozili i koji nisu. Ja sam polozila dobila 7 stoji moje ime i prezime broj bodova ali je zadnji broj indexa pogresno napisan.  Ne znam sta da radim. Zabrinula sam se da to  nece bit sad neki problem??
decko koji obecava
Posts: 108
Joined: 08 May 2010, 00:39

odakle je najbolje ovo uciti, imam jos 6 dana do ispita?? imam skriptu, knjigu i onih 100 i nesto pitanja... e sad sta od to troje da uzmem
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

[quote="athena"]
Kolege danas sam otisla da vidim rezultate i sad na spisku su studenti koji su polozili i koji nisu. Ja sam polozila dobila 7 stoji moje ime i prezime broj bodova ali je zadnji broj indexa pogresno napisan.  Ne znam sta da radim. Zabrinula sam se da to  nece bit sad neki problem??
[/quote]

Obavezno idi kod ass i objasni joj to sve!

[quote="decko koji obecava"]
odakle je najbolje ovo uciti, imam jos 6 dana do ispita?? imam skriptu, knjigu i onih 100 i nesto pitanja... e sad sta od to troje da uzmem
[/quote]

Vec imas odgovor u temi, samo prelistaj ili koristi opciju "trazi"!
Post Reply

Return to “II godina”